Páteční setkání při OM Chantingu- SKC v Ondřejově od 18,30 hod - malý sálCo je OM CHANTING?

Léčení zvukem je jedna z nejsilnějších a nejjednodušších metod léčby. OM CHANTING je původní léčebná technika užívaná starověkými riši (mudrci), která byla navrácena z Himalájí duchovními Mistry Paramahamsou Vishwanandou a Mahávatárem Babajim do světa pro znovunastolení harmonie v sobě samém, v lidstvu a planetě Zemi. Je to technika, kterou jogíni praktikovali po tisíce a tisíce let

Jaký je prospěch OM CHANTINGU?

  • podporuje naše zdraví a meditační praxi
  • harmonizuje naše fyzické, mentální, emocionální a duševní tělo
  • uvolňuje emoce, tím vyvstane mír, štěstí a láska
  • zlepšuje životní prostředí, tvoří harmonii a jednotu mezi člověkem a přírodou 

Proč je OM CHANTING tak silný?

Zvuk a vibrace jsou esencí stvoření. OM je prvotní zvuk tvořící a prostupující celé Univerzum. Zvuk OM patří celému lidstvu, všem národům a náboženstvím

Jak OM CHANTING funguje?

Při rezonování zvuku OM u specifické formace lidí mohou být léčebné procesy zesíleny skrze vyrovnání vibrací. Jako vlnky stvořené vhozením kamene do vody i vibrace zvuku OM přenáší své vlnění do okolí v okruhu až 2 kilometrů. Tato vibrace může být blahodárná nejen pro účastníky kruhu, ale má také širší rozsah na ostatní lidi, místa a životní situace.

OM CHANTING SLAVÍ 10 LET

OM Chanting byl dán světu jako požehnání, aby pomohl lidem, jejich okolí a Matce Zemi transformovat negativitu v pozitivní energii a pozvednout celé lidstvo!

Tento dar nám byl dán před 10 lety jako součást Atma Kriya Yogy.

Ale pojďme se podívat, jak OM Chanting před 10 lety začínal:

První skupiny lidí, které obdržely od Paramahamsy Vishwanandy informaci o OM Chantingu se účastnili kurzů Atma Kriya Yogy a workshopu v roce 2007 (Colorado, USA, 2007, Bhakti Marga DVD). Od té doby až do dnešního dne byl OM Chanting vyučován jako součást kurzu Atma Kriya Yogy. Od roku 2009 se také šířil prostřednictvím OM Chantingových workshopů, které jsou pořádané oficiálními učiteli a zahrnují jak teorii o ÓM a OM Chantingu, praxi ÓM meditace a OM Chantingu, tak i organizační stránku. V roce 2008 existovalo 20 pravidelně se scházejících OMC skupin (v Německu, Jižní Africe, Keni, Chorvatsku, Polsku, Portugalsku, Rusku, Velké Británii a USA). V roce 2009 toto číslo vzrostlo na 120 skupin a stále se rychle zvyšuje do dnešního dne, kdy je OMC organizován více jak 2000 aktivními organizátory ve více než 65 zemích!

V minulém roce na mezinárodních dnech OMC ve Shree Peetha Nilaya ve Springenu byla Česká republika s největším počtem aktivních OMC organizátorů dávána za příklad, kde se OMC velice rychle šíří a má stále více příznivců.

10 let OMC text s obrazky.pdf

 


DROBNÁ UPOZORNĚNÍ

ZRUŠENÉ LEKCE 

V únoru jsou zrušeny všechny úterní lekce AE + Body Form a čtvrteční lekce Dance Aerobiku kromě 15. 2. Jóga je každou neděli kromě jarních prázdnin.

Informace o zrušených lekcích během jarních prázdnin (17. - 25. 2.) zjišťujeme u lektorů a budeme o nich informovat zde. 

V průběhu jarních prázdnin Prahy východ nebudou tyto kurzy: Parkour&Freerun, rokenrol, aerobik s Olgou, joga s Olgou 18.2. a 25.2.). pondělní pilates, kytara a flétna a ještě čekáme na další informace od lektorů.

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU  AKTUALIT SKCENTRA

Pokud máte zájem o zasílání aktualit přímo na váš mail, stačí se přihlásit v menu aktuality k odběru, kde uvedete svoji mailovou adresu a jméno.

 

NOVÁ DOMÉNA NAŠICH STRÁNEK

www.skcvondrejove.cz

 

HLEDÁME TRENÉRY

pro vedení kurzu kruhového tréninku. Zájemci, volejte na 777668212 Hynka Kašpara, manažera SKC.

PARTNEŘI

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

 

RENOMOVANÉ KLUBY A ŠKOLY, KTERÉ PŮSOBÍ V SKC.  

www.sipkova.cz   

www.machota-sport.cz 

www.helendoron.cz   

www.tstwist.cz   

www.apdt-ricany.wbs.cz  

 www.boxstarek.cz   

 www.mommytime.cz   

19. 2. Patrik

Zítra: Oldřich

V SKCENTRU PŮSOBÍ MISTŘI REPUBLIKY, EVROPY A SVĚTA. 

Jmenujeme alespoň ty nejúspěšnější:

Vladimír Machota: 6x vicemistr světa a 3x mistr Evropy v Taekwon do 

Lucie Mášová: druhá vicemistryně Evropy v rokenrolových formacích

Standa Stárek: 3x mistr republiky v boxu

Kristina Bosáková, mistryně Evropy v karate

Olga Šípková, mistryně světa a 2x mistryně Evropy ve sportovním aerobiku,

Dominika Podráská, Šteglová, reprezentantka ČR, 7x mistryně republiky a 3. z MS ve florbale 

Návštěvnost stránek

084686