Příměstský tábor v SKCV letních měsících, na přelomu července a srpna budou ve Sportovně kulturním centru v Ondřejově čtyři běhy příměstských táborů.

POZOR, ZMĚNA TERMÍNŮ od 23. 7., 30. 7.,  6. 8. a 13. 8. 

Jednotlivé týdenní bloky povedou především lektoři SKC, L. Mášová, B. Valuchová, M. Stavinohová a paní učitelky ze školního klubu v SKC.

Tyto tábory budou pro děti ZDARMA, rodiče zaplatí pouze příspěvek na stravování – obědy a svačiny – ve výši 750.- Kč. Děti budou mít k dispozici tělocvičnu, veškeré vybavení SKC, budou chodit na výlety, v programu každého bloku je i populárně naučné povídání o záchranářině a promítání a povídání o přírodě a ekologii. V každém týdnu bude k dispozici i cvičitel a instruktor sebeobrany, je připravováno mnoho dalších programů, např. výlet, bojová hra apod.

Vzhledem k tomu, že vedení SKC ještě zpřesňuje podmínky s MPSV, které se finančně na tomto programu většinově podílí, je tato informace předběžná a jednotlivé parametry mohou být ještě pozměněny, ale základní kritéria, tzn. Dotovaný tábor a místní lektoři zůstávají, SKC již odevzdalo všechny podklady a očekáváme jen potvrzení a výzvu k podpisu smlouvy, předběžně je dotace schválená, tuto informaci zveřejňujeme z toho důvodu, že další Ozvěny vyjdou v termínech ve kterých by již nabyli rodiče schopni reagovat, nicméně zatím bez záruky. Již nyní přijímáme předběžné přihlášky na hynekkaspar@seznam.cz, 774 780 038. Počet dětí v každém týdnu je max. 12. Další informace budou postupně zveřejňovány v časopise Zápraží, na www.skcvondrejove.cz a na vývěskách SKC.


DROBNÁ UPOZORNĚNÍ

ZRUŠENÉ LEKCE

Od 4. 5. nejsou lekce páteční jógy s L. Marešovou. Začnou opět v září jako Jin jóga.

Cvičení s MOMMYTIME ruší páteční lekce. Od září se můžete těšit na cvičení s opičími dráhami ve velké tělocvičně. Ve středu se cvičí dle rozvrhu do půlky června.

 

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU  AKTUALIT SKCENTRA

Pokud máte zájem o zasílání aktualit přímo na váš mail, stačí se přihlásit v menu aktuality k odběru, kde uvedete svoji mailovou adresu a jméno.

 

NOVÁ DOMÉNA NAŠICH STRÁNEK

www.skcvondrejove.cz

 

PARTNEŘI

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

 

RENOMOVANÉ KLUBY A ŠKOLY, KTERÉ PŮSOBÍ V SKC.  

www.sipkova.cz   

www.machota-sport.cz 

www.helendoron.cz   

www.tstwist.cz   

www.apdt-ricany.wbs.cz  

 www.boxstarek.cz   

 www.mommytime.cz   

25. 6. Ivan

Zítra: Adriana

V SKCENTRU PŮSOBÍ MISTŘI REPUBLIKY, EVROPY A SVĚTA. 

Jmenujeme alespoň ty nejúspěšnější:

Vladimír Machota: 6x vicemistr světa a 3x mistr Evropy v Taekwon do 

Lucie Mášová: druhá vicemistryně Evropy v rokenrolových formacích

Standa Stárek: 3x mistr republiky v boxu

Kristina Bosáková, mistryně Evropy v karate

Olga Šípková, mistryně světa a 2x mistryně Evropy ve sportovním aerobiku,

Dominika Podráská, Šteglová, reprezentantka ČR, 7x mistryně republiky a 3. z MS ve florbale 

Návštěvnost stránek

089493