Aktuality


Novější 1

Leden v SKC v Ondřejově zpříjemní koncert Spirituál kvintetu - 26. 1. 2019 - 19,30 hod

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra v Ondřejově na koncert legendární folkové skupiny SPIRITUÁL KVINTET. 

Již od 24. 11. můžete využít předprodej vstupenek v Cukrárně sv. Ondřeje. Hromadné objednávky lze řešit on-line na www.skcvondrejove.cz.  

Cena v předprodeji 280,- Kč, na místě 350,- Kč

Dobrý nápad na vánoční dárek.

Těšíme se na vás.

Foto%2C%20Spiritua%CC%81l%20kvintet%202012.jpgPřednáška Olgy Buškové s autogramiádou nové knihy o Feng Shui v sobotu 1. 12. od 17 hod

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra v Ondřejově na výjimečnou přednášku s autogramiádou knihy Domov jako talíř designerky Feng Shui Olgy Buškové. Autogramiáda knihy bude v SKC poprvé. Místo si lze zajistit nákupem vstupenky v Cukrárně svatého Ondřeje na náměstí Ondřejova. Kniha může být také dobrý dárek pod stromeček.

Těší se na vás autorka a tým SKC

image001[1].jpg3. 11. Podzimní chmury zažeňte pohybem a relaxací

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra v Ondřejově  na akci plnou pohybu, kterou připravily lektorky SKC Dita Fuchsová a Bára Valuchová.

Program:

A)14 – 14.55 hod Salsa s Álou

B)15 – 15.55 hod Port de Bras s Bárou

C) 16 – 17.00 hod jóga pro zdravá záda a dechový rituál s Ditou 

Cena 290,- Kč (program a občerstvení), jen A, B nebo C 100,- Kč.

Těšíme se

Ála, Bára a Dita

Peníze posílejte na 268582056/0300 s poznámkou „VAŠE JMÉNO_SKC“ Nová lekce jógy s Olgou Šípkovou

Olga Šípková otevírá v SKC v Ondřejově pro velký zájem o jógu novou lekci, která bude od 1. 11. každý čtvrtek od 19 do 20 hod po Dance Aerobic.

Více informací zde.pdf

 Představení Tanečního studia Impuls 24. 11. od 18 hod

Srdečně vás zveme do SKC v Ondřejově na taneční představení Impulsu.

„Taneční studio Impuls, založené v roce 1975 Josefem Prouzou v Mnichově Hradišti
a o dva roky později přesunuté do Prahy, se zaměřuje především na současný moderní a scénický tanec. Během let získal Impuls mnoho ocenění na přehlídkách a na tanečních festivalech, zúčastnil se řady televizních show a filmových natáčení, z nichž nejvýraznější je účast tanečníků Impulsu v muzikálu Šakalí léta. Choreografem filmu byl Josef Prouza. Málokterý amatérský soubor se může, stejně jako Impuls, pochlubit realizací celovečerních představení, které vyžadují nemalé úsilí v přípravě souboru, dostatečného počtu choreografií, organizaci i zajištění financí. V průběhu let se vedení souboru postupně ujímali a průběžně ujímají i bývalí tanečníci a tanečnice Impulsu, kteří přinášejí do činnosti
i choreografií nové „impulsy“. Jak se to daří Radkovi Lüftnerovi a Běle Dobiášové, kteří představí i nový pohybový rejstřík, pestrou škálu stylů a rozmanitost choreografií, se mohou diváci přesvědčit na představení v SKC v Ondřejově.

Předprodej vstupenek 
Cukrárna svatého Ondřeje na náměstí, případně on-line na stránkách centra www.skcvondrejove.cz.
Cena 120,- Kč, na místě 160,- Kč, děti do 10ti let zdarma, sezení na lavicích v 1. řadě. 

plakát Impuls 24. 11. 2018.pdfDEEP WORK s Olgou Šípkovou ve Sportovně kulturním centru v Ondřejově

Přijďte si vyzkoušet DEEP WORK, nové cvičení pro každého s Olgou Šípkovou, které se bude konat 16. 10. od 18 hod. Stejné lekce budou cca 1x měsíčně.

 
 


Kruhový trénink ve Sportovně kulturním centru v Ondřejově

Kruhový trénink získává stále větší popularitu. Dvě lekce týdně nabízí Sportovně kulturní centrum v Ondřejově. O co přesně jde a jak sestavuje trénink přibližuje profesionální trenérka fitness Katka Kudrmanová Dis.: 
"Kombinuji klasický kruhový trénink s cvičením, které se nazývá HIIT (high intensity interval training, česky: intensivní intervalový trénink). Střídá se intenzivní cvičení a odpočinkové pauzy, kdy nabereme dech a sílu. Cvičení je ideální v tom, že kombinuje silové prvky a kardio o vysoké tepové frekvenci. Tvarujeme tak postavu, zrychlujeme metabolismus, zlepšujeme koordinaci i kondici. Velkým bonusem je, že po takto náročném cvičení tělo pálí tuky právě v době, když už necvičíme a odpočíváme. Tento trénink je tedy pro hubnutí mnohem efektivnější než klasické "pomalé" kardio o nízké intenzitě. Skupinové lekce jsou určeny jak pro pokročilé sportovce, tak i pro úplné nováčky.Vždy se dá trénink přizpůsobit aktuálnímu zdravotnímu stavu i kondici. Cvičení je náročné, ale zároveň se brzy dostaví první výsledky v podobě hezčí postavy a funkčního těla."
Podrobnosti najdete v příloze.


Aktualizovaný rozvrh Sportovně kulturního centra v Ondřejově

Přejeme krásný den.

V průběhu září došlo k drobným změnám, resp. rozšíření některých kurzů o přípravky, které potvrdili rostoucí zájem o kurzy v SKC v Ondřejově. Aktuální rozvrh najdete v příloze.

Zdraví vás tým SKC

ROZVRH NA 2. POLOLETÍ 2018 - aktualizace 18. 9..pdfZahájení nového pololetí

Sportovně kulturní centrum v Ondřejově zahajuje nové pololetí již 3. 9.  Vybrat si můžete ze široké nabídky kurzů pro různé věkové kategorie (od předškolních dětí až po 70+), kurzů různého zaměření (sport, tanec, zdraví, hudba, jazyky, keramika, přírodověda atd.), můžete využít různé služby (poradna výživová, celostní medicíny, psychoterapeutická) i víkendové pronájmy (tělocvičny, malého sálu, učebny, rodinného klubu) nebo zakoupit vstupenky na akce (19. 10. koncert Malina Brothers, 11. 11. divadlo "Příbuzné si nevybíráme" s vynikajícím hereckým obsazením. Termíny zahájení jednotlivých kurzů najdete v příloze a všechny další informace na www.skcvondrejove.cz.
 
Těší se na vás tým SKC
 


Předprodej na koncert Malina Brothers zahájen 1. 8.

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra v Ondřejově na koncert Malina Brothers, který se koná v pátek 19. října.

 

plakát s informacemi.pdf

 Novější 1

DROBNÁ UPOZORNĚNÍ

INFO    

Jóga s Olgou Šípkovou bude opět v neděli od 17 a 18,30 hod v malém sále. Nutná rezervace na olga@sipkova.cz. Olga Další kurz v tělocvičně od 1. 11. od 19 do 20 hod.

ZRUŠENÉ LEKCE

Ve dnech 15. a 16. 11. proběhne v SKC natáčení seriálu Temný kraj. Z tohoto důvodu se některé lekce ruší (Rope Skipping, Aerobic, jóga, badminton) některé se přesouvají do malého sálu (MOMMYTIME opičky, rokenrol) nebo mají náhradní program (florbal). 

MIMOŘÁDNÁ LEKCE

13. 11. od 18 hod DEEP WORK s Olgou Šípkovou, lekce pro všechny ženy i muže.

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU  AKTUALIT SKCENTRA

Pokud máte zájem o zasílání aktualit přímo na váš mail, stačí se přihlásit v menu aktuality k odběru, kde uvedete svoji mailovou adresu a jméno.

DOMÉNA NAŠICH STRÁNEK

www.skcvondrejove.cz

 

PARTNEŘI

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

logo_LK_B_JPG.jpg 

 

RENOMOVANÉ KLUBY A ŠKOLY, KTERÉ PŮSOBÍ V SKC.  

www.sipkova.cz   

www.machota-sport.cz 

www.helendoron.cz   

www.tstwist.cz   

www.apdt-ricany.wbs.cz  

 www.boxstarek.cz   

 www.mommytime.cz   

 

 

13. 11. Tibor

Zítra: Sáva

V SKCENTRU PŮSOBÍ MISTŘI REPUBLIKY, EVROPY A SVĚTA. 

Jmenujeme alespoň ty nejúspěšnější:

Vladimír Machota: 6x vicemistr světa a 3x mistr Evropy v Taekwon do 

Standa Stárek: 3x mistr republiky v boxu

Kristina Bosáková, mistryně Evropy v karate

Olga Šípková, mistryně světa a 2x mistryně Evropy ve sportovním aerobiku,

Dominika Podráská, Šteglová, reprezentantka ČR, 7x mistryně republiky a 3. z MS ve florbale 

Návštěvnost stránek

098428