skc_logo[2].jpg

KALENDÁŘ AKCÍ

2018

 

 

 

AKTUÁLNÍ AKCE

 

24. 2. od 14 hod Seminář: Babaji Súrja Namaskár podle Mahavatára Babajiho - Pozdrav slunci  

více informací naleznete zde.pdf

CZplakat-OMCkoncentracni-tabory-1.jpg24. 2. od 12,30 hod OM Chanting se záměrem na pomoc místům bývalých koncentračních táborů -  "Pomozme odčinit minulost"

24.2.2018 od 12.30 hod. se konají ve stejnou dobu na místech bývalých koncentračních táborů OMC na pomoc těmto místům. Letošního ročníku se budou účastnit také skupiny v Rakousku, Polsku, Německu, Slovensku, Slovinsku, Belgii, Japonsku, USA, Chorvatsku a další. Pokud se vaše srdce cítí osloveno tímto záměrem, nabízíme vám možnost podpořit tento projekt svou osobní účastí také v České republice (viz letáček). Kdo se nemůže osobně zúčastnit OMC přímo na místě bývalého koncentračního tábora, pořádáme OMC v Odřejově se záměrem pomoci těmto místům.

 

Záměr je vždy velice důležitý a OMC není omezen, připojíme se tedy k těmto kruhům na dálku od 12.15 - 13.30 hod. v SKC Ondřejov - malý sál.

Hlavní myšlenkou tohoto projektu je pomoci místům, která trpěla tragédiemi, válkou, nesmírným lidským utrpením - místům bývalých koncentračních táborů 2. světové války. Snahou tohoto projektu je uspořádat souběžně ve stejném termínu a čase OM Chantingy na místech bývalých koncentračních táborů po celém světě a pomoci tak prostřednictvím této nesmírně silné transformační techniky energeticky očistit tato místa. ÓM je univerzálním zvukem stvoření, nejvyšší a nejčistší vibrací, která existuje. Tisíce let stará harmonizační skupinová technika OM Chanting využívá transformační síly zvuku ÓM, aby nám v tomto projektu pomohla posunout se za tragédie minulosti a společně se podílet na vytvoření světlejší budoucnosti.

"To, co se tehdy stalo na těchto místech, stále probíhá v éterických a astrálních sférách. Pouze ÓM má tu sílu skutečně pomoci těmto místům."  Paramahamsa Vishwananda

Záměr, který je v pozadí tohoto projektu, je tím nejdůležitějším, protože se dotýká samotného nejvyššího potenciálu OM Chantingu. Když se sjednotíme v čistém společném záměru pomoci těmto místům s ryzím postojem, kdy nemyslíme na sebe a na to, co můžeme z OM Chantingu získat, tehdy OM Chanting ukáže svůj plný potenciál. Tato místa působí jako katalyzátory pro podvědomou mysl účastníků. Na těchto místech cítíme respekt, pokoru, soucit a v konfrontaci s bolestí a utrpením, které se skrze informace o těchto místech pouze dotkly naší mysli, je téměř nemožné zde myslet na sebe. A to automaticky vytváří základ pro čistý vnitřní postoj nesobecké služby při OM Chantingu, kdy je všechna pozornost nezištně upřena na podporu nádherného záměru pomoci těmto místům. Připojení se ke kruhu OM Chantingu na těchto místech je možností, jak zažít OM Chanting v nejčistší podobě záměru.

Drazí přátelé, pojďme společně využít tento cenný dar, který nám byl svěřen. Pojďme požehnání v podobě OM Chantingu, které Paramahamsa Vishwananda přinesl světu, uchopit v tomto projektu způsobem, který nemá od r. 2007 kdy se OM Chanting začal šířit, obdoby. Propojme se a zpívejme společně v mnoha zemích s upřímným záměrem a láskyplnou touhou pomoci těmto místům a podílet se na prosvětlení tohoto temného období lidských dějin. Láska, kterou vložíme do záměru, to je naše role v tomto procesu. OM Chanting je prostoupen Božskou Milostí Paramahamsy Šrí Svámího Vishwanandy a Mahávatára Babajiho, jež jsou během OM Chantingu připraveni pomoci tím nejdokonalejším způsobem, jaký si omezená lidská mysl vůbec nedokáže představit. OM Chanting je založen na bhakti, lásce a oddanosti. V lásce a oddanosti je s Milostí Mistrů vše možné.

"Jak dobře víte, síla lásky je tou jedinou věcí, která přemůže vše." Paramahamsa Vishwananda

 

 

_DSC6570.jpgsobota 3. 3. Bohemia Balet, 19 hod

více informací zde.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=6cb7VW2iNWk 

Vstupenky jsou v předprodeji 

v Cukrárně svatého Ondřeje na náměstí v Ondřejově, výjimečně lze objednat i on-line.

 

JEDINĚČNÁ PŘÍLEŽITOST

5. - 7. a 12. - 15. března: Kurz osobního rozvoje - RESTART PO RODIČOVSKÉ

Šestidenní kurz je ZDARMA včetně proplacení cestovného a hlídání dětí. Je financován z prostředků ESP, OPZ 2014 - 20. Více informací o projektu najdete na www.dejmepracisanci.cz

Kurz se koná v učebně SKC v 1. patře. Uzávěrka přihlášek je 23. 2. 

plakát s informacemi ke kurzu restart po rodičovské.pdf

 

 

 

20. 1. PLES FOTBALISTŮ - Sokol Ondřejov

10. 2. MAŠKARNÍ PLES - Sokol Ondřejov: odpoledne děti, večer dospělí 

3. 3. BOHEMIA BALET - SKC

10. 3. SETKÁNÍ VOZÍČKÁŘŮ - Sdružení Srdíčko

17. 3. PLES HASIČŮ - sbor dobrovolných hasičů - změna termínu

24. 3. AKADEMIE SKC - změna termínu

8. 4. S TVOJÍ DCEROU NE - divadelní představení s Naďou Konvalinkovou a Petrem Nárožným - agentura Harlekýn - VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI - cukrárna U jahůdky, cena od 350,- Kč

Manželská krize a jak z ní ven. Příběh dvou docela obyčejných manželských párů způsobí nejprve lehkou zápletku. Postupně však doslova gejzír bláznivých situací     a to za přispění dospívající dcery, jejího kluka a ubohého bytaře, který přijde poctivě krást, zamotá se do světa intelektuálů a jen zírá, kam se to připletl.

19. 10. MALINA BROTHERS - SKC

 

uskutečněné 2017

16. 12. sobota 19,15 hod RYBOVA MŠE VÁNOČNÍ 

21. 10. v 19,30 hod PROJEKT 76, koncert rockové skupiny 

6. 10. KONCERT MALINA BROTHERS, http://www.malinabrothers.cz/

24. 9.   LATINA PRO ŽENY s více mistryní republiky Pavlou Beránkovou (Landovou)

23. 8. MAGICKÁ SHOW

7. - 11. 8. LETNÍ KURZ PRO KLUKY A HOLKY  s Blankou Kocanovou 

17. 6. 3. ročník ONDŘEJOVSKÉ RUKAVICE

13. 5. ZÁVODY V ROPE SKIPPINGU

29. 4. AKADEMIE SKC 

29. 4. AKCE NA NOVĚ OTEVŘENÉM HŘIŠTI PRO DĚTI, TEENAGERY I DOSPĚLÉ.

22. 4. MIMOŘÁDNÝ KONCERT SPIRITUÁL KVINTETU 

18. 3. SETKÁNÍ VOZÍČKÁŘŮ

28. 1. BOHEMIA BALET

7. 1.   SPALUJEME PO VÁNOCÍCH s Ditou Fuchsovou a Bárou Valuchovou 

 rok 2018

14. 1. PILATES A PORT DE BRAS s Katkou Kaňkovou, fyzioterapeutkou, profesionální lektorkou a vedoucí tanečního souboru - SKC

20. 1. PLES FOTBALISTŮ - Sokol Ondřejov

10. 2. MAŠKARNÍ PLES - Sokol Ondřejov: odpoledne děti, večer dospělí 

3. 3. BOHEMIA BALET - SKC

10. 3. SETKÁNÍ VOZÍČKÁŘŮ - Sdružení Srdíčko

24. 3. PLES HASIČŮ - sbor dobrovolných hasičů

8. 4. S TVOJÍ DCEROU NE - divadelní představení s Naďou Konvalinkovou a Petrem Nárožným - agentura Harlekýn - VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI - cukrárna U jahůdky, cena od 350,- Kč

Manželská krize a jak z ní ven. Příběh dvou docela obyčejných manželských párů způsobí nejprve lehkou zápletku. Postupně však doslova gejzír bláznivých situací     a to za přispění dospívající dcery, jejího kluka a ubohého bytaře, který přijde poctivě krást, zamotá se do světa intelektuálů a jen zírá, kam se to připletl. 

14. 4. AKADEMIE - SKC

19. 10. MALINA BROTHERS - SKC

 

 

  

 

 

DROBNÁ UPOZORNĚNÍ

ZRUŠENÉ LEKCE 

V únoru jsou zrušeny všechny úterní lekce AE + Body Form a čtvrteční lekce Dance Aerobiku kromě 15. 2. Jóga je každou neděli kromě jarních prázdnin.

Informace o zrušených lekcích během jarních prázdnin (17. - 25. 2.) zjišťujeme u lektorů a budeme o nich informovat zde. 

V průběhu jarních prázdnin Prahy východ nebudou tyto kurzy: Parkour&Freerun, rokenrol, aerobik s Olgou, joga s Olgou 18.2. a 25.2.). pondělní pilates, kytara a flétna a ještě čekáme na další informace od lektorů.

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU  AKTUALIT SKCENTRA

Pokud máte zájem o zasílání aktualit přímo na váš mail, stačí se přihlásit v menu aktuality k odběru, kde uvedete svoji mailovou adresu a jméno.

 

NOVÁ DOMÉNA NAŠICH STRÁNEK

www.skcvondrejove.cz

 

HLEDÁME TRENÉRY

pro vedení kurzu kruhového tréninku. Zájemci, volejte na 777668212 Hynka Kašpara, manažera SKC.

PARTNEŘI

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

 

RENOMOVANÉ KLUBY A ŠKOLY, KTERÉ PŮSOBÍ V SKC.  

www.sipkova.cz   

www.machota-sport.cz 

www.helendoron.cz   

www.tstwist.cz   

www.apdt-ricany.wbs.cz  

 www.boxstarek.cz   

 www.mommytime.cz   

19. 2. Patrik

Zítra: Oldřich

V SKCENTRU PŮSOBÍ MISTŘI REPUBLIKY, EVROPY A SVĚTA. 

Jmenujeme alespoň ty nejúspěšnější:

Vladimír Machota: 6x vicemistr světa a 3x mistr Evropy v Taekwon do 

Lucie Mášová: druhá vicemistryně Evropy v rokenrolových formacích

Standa Stárek: 3x mistr republiky v boxu

Kristina Bosáková, mistryně Evropy v karate

Olga Šípková, mistryně světa a 2x mistryně Evropy ve sportovním aerobiku,

Dominika Podráská, Šteglová, reprezentantka ČR, 7x mistryně republiky a 3. z MS ve florbale 

Návštěvnost stránek

084686