skc_logo[2].jpg

KALENDÁŘ AKCÍ

2018

 

 

 

PŘIPRAVUJEME

 

24. 11. Představení Tanečního studia Impuls.

plakát Impuls 24. 11. 2018  

 

1. 12. Přednáška Olgy Buškové na téma Feng Shui s tím, že součástí přednášky
bude i autogramiáda její nové knížky na toto téma.

image001[1].jpg 

 

2019 

5. 1. Spalujeme po Vánocích

více info zde

 

26. 1. 2019 - 19,30 hod - Koncert Spirituál kvintetuFoto, Spirituál kvintet 2012.jpg

Předprodej od 24. 11. 2018 v Cukrárně sv. Ondřeje

nebo hromadné objednávky on-line na

www.skcvondrejove.cz.

Cena v předprodeji 280,- Kč, na místě 350,- Kč

Dobrý nápad na vánoční dárek.

 

 

 

Přehled akcí 2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

20. 1. PLES FOTBALISTŮ - Sokol Ondřejov

24. 1. POVÍDÁNÍ Hynka Kašpara o vracích Rudého moře 

10. 2. MAŠKARNÍ PLES - Sokol Ondřejov: odpoledne děti, večer dospělí 

24. 2. Seminář: Babaji Súrja Namaskár podle Mahavatára Babajiho - Pozdrav slunci  - SKC

3. 3. BOHEMIA BALET - SKC

5. - 7. a 12. - 15. března: Kurz osobního rozvoje - RESTART PO RODIČOVSKÉ - SKC

10. 3. SETKÁNÍ VOZÍČKÁŘŮ - Sdružení Srdíčko

17. 3. PLES HASIČŮ - sbor dobrovolných hasičů - byla změna termínu

24. 3. AKADEMIE SKC - byla změna termínu

8. 4. S TVOJÍ DCEROU NE - divadelní představení s Naďou Konvalinkovou a Petrem Nárožným - agentura Harlekýn

23. - 24. 4. Kurz IT - seminář pořádaný Europrofis - zdarma - SKC

13. 5. Setkání Baráčníků - baráčníci

13. 5. 2018 od 9:30 do 13:30 hod Rodina ve hře

25. 5. Ples ZŠ - ZŠ Ondřejov

29. 5. Přednáška s besedou na téma Krása a zdraví

16. 6. IV. ročník Ondřejovské rukavice - galavečer amatérského boxu  

19. 10. MALINA BROTHERS - SKC

3. 11. Zažeňte podzimní chmury pohybem - Dita a Bára

11. 11. divadelní představení Příbuzné si nevybíráme - agentura Harlekýn

24. 11. Taneční studio Impuls - SKC

1. 12. Přednáška Olgy Buškové na téma Feng Shui s tím, že součástí přednášky
bude i křest její nové knížky na toto téma.

 

uskutečněné 2017

16. 12. sobota 19,15 hod RYBOVA MŠE VÁNOČNÍ 

21. 10. v 19,30 hod PROJEKT 76, koncert rockové skupiny 

6. 10. KONCERT MALINA BROTHERS, http://www.malinabrothers.cz/

24. 9.   LATINA PRO ŽENY s více mistryní republiky Pavlou Beránkovou (Landovou)

23. 8. MAGICKÁ SHOW

7. - 11. 8. LETNÍ KURZ PRO KLUKY A HOLKY  s Blankou Kocanovou 

17. 6. 3. ročník ONDŘEJOVSKÉ RUKAVICE

13. 5. ZÁVODY V ROPE SKIPPINGU

29. 4. AKADEMIE SKC 

29. 4. AKCE NA NOVĚ OTEVŘENÉM HŘIŠTI PRO DĚTI, TEENAGERY I DOSPĚLÉ.

22. 4. MIMOŘÁDNÝ KONCERT SPIRITUÁL KVINTETU 

18. 3. SETKÁNÍ VOZÍČKÁŘŮ

28. 1. BOHEMIA BALET

7. 1.   SPALUJEME PO VÁNOCÍCH s Ditou Fuchsovou a Bárou Valuchovou 

 

 

 

  

 

 

DROBNÁ UPOZORNĚNÍ

INFO    

Jóga s Olgou Šípkovou bude opět v neděli od 17 a 18,30 hod v malém sále. Nutná rezervace na olga@sipkova.cz. Olga Další kurz v tělocvičně od 1. 11. od 19 do 20 hod.

ZRUŠENÉ LEKCE

Ve dnech 15. a 16. 11. proběhne v SKC natáčení seriálu Temný kraj. Z tohoto důvodu se některé lekce ruší (Rope Skipping, Aerobic, jóga, badminton) některé se přesouvají do malého sálu (MOMMYTIME opičky, rokenrol) nebo mají náhradní program (florbal). 

MIMOŘÁDNÁ LEKCE

13. 11. od 18 hod DEEP WORK s Olgou Šípkovou, lekce pro všechny ženy i muže.

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU  AKTUALIT SKCENTRA

Pokud máte zájem o zasílání aktualit přímo na váš mail, stačí se přihlásit v menu aktuality k odběru, kde uvedete svoji mailovou adresu a jméno.

DOMÉNA NAŠICH STRÁNEK

www.skcvondrejove.cz

 

PARTNEŘI

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

logo_LK_B_JPG.jpg 

 

RENOMOVANÉ KLUBY A ŠKOLY, KTERÉ PŮSOBÍ V SKC.  

www.sipkova.cz   

www.machota-sport.cz 

www.helendoron.cz   

www.tstwist.cz   

www.apdt-ricany.wbs.cz  

 www.boxstarek.cz   

 www.mommytime.cz   

 

 

13. 11. Tibor

Zítra: Sáva

V SKCENTRU PŮSOBÍ MISTŘI REPUBLIKY, EVROPY A SVĚTA. 

Jmenujeme alespoň ty nejúspěšnější:

Vladimír Machota: 6x vicemistr světa a 3x mistr Evropy v Taekwon do 

Standa Stárek: 3x mistr republiky v boxu

Kristina Bosáková, mistryně Evropy v karate

Olga Šípková, mistryně světa a 2x mistryně Evropy ve sportovním aerobiku,

Dominika Podráská, Šteglová, reprezentantka ČR, 7x mistryně republiky a 3. z MS ve florbale 

Návštěvnost stránek

098429