Zprávy z SKC


 

 

Fyzioterapie vám pomůže - Mgr. Tereza Píglová PhDr vás zve do SKC

INDIVIDUÁLNÍ FYZIOTERAPIE

Nabízím diagnostiku, prevenci a léčbu poruch pohybového aparátu. Terapie začíná vstupním pohovorem, určením diagnózy aspekcí a palpací. Po dohodě stanovíme s pacientem rehabilitační plán, jehož hlavní součástí je aktivní přístup pacienta k problému. Často jsou obtíže způsobeny vadnými pohybovými stereotypy, k jejichž nápravě je potřeba intenzivní vědomá práce pacienta.

Při terapii používám manuální techniky k uvolnění měkkých tkání a kloubních blokád. Nabízím i možnost masáží, které jsou pasivním prvkem terapie a slouží primárně k uvolnění a relaxaci pacienta. Z dlouhodobého hlediska však nejsou řešením chronických problémů. Ty řešíme korekcí pohybových návyků pomocí dechových a tělesných cvičení.

Terapie probíhá pondělí až pátek dle domluvy. Cena je 1000 Kč/hod (matky na mateřské, studenti a děti 850 Kč/hod). Masáž 1200 Kč/hod, 2000 Kč/1,5hod. Vše možnost i jako dárkový poukaz pro Vaše blízké.

SKUPINOVÁ FYZIOTERAPIE

Skupinová fyzioterapie zahrnuje rehabilitační cviky, jógové ásany, dechová cvičení a řízenou relaxaci. Důraz kladu na správnou techniku provádění jednotlivých cviků. I sebelepší cvik může uškodit, je-li prováděn špatně.

Přijďte zmobilizovat a stabilizovat svou páteř, rozhýbat velké i malé klouby, pomocí dechových technik zlepšit stereotyp dýchání a pružnost hrudního koše a v řízené relaxaci zklidnit předrážděný nervový systém.

 Cvičení bude probíhat od října 2023 v malém sále SKC každý čtvrtek 10-11:15. Cena je 250 Kč.

Minimální počet cvičících je 5, maximální 8. Cvičíme na boso, cvičební pomůcky k dispozici, vlastní neklouzavou podložku s sebou.

KONTAKT: tereza.piglova@seznam.cz, 602 330 620Zahájení kurzů SKC v Ondřejově - aktuální informace

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra. Od 4. září jedeme naplno.

Zahájení kurzů 2023V neděli 3. 9. od 15 hod ukázky karate, sebeobrany a nábor

NÁBOR KARATE A SEBEOBRANA.jpgNábor, změny, novinky kurzů SKC

 

INFORMACE KE ZMĚNÁM, NOVINKÁM A NÁBOROVÝM LEKCÍM.

Těší se na vás trenéři kurzůFyzioterapie a skupinová fyzioterapie

V SKC rozšiřujeme nabídku fyzioterapie a od 5. 10. od 10 hod i o fyzioterapii skupinovou. Více info v příloze. To vše díky mgr. Tereze Píglové PhDr, která se na vás těší.

FYZIOTERAPIE PLAKÁTOndřejovská rukavice

Datum konání: 16. 9. 2023

Oddíl boxu Standy Stárka vás zve na tradiční amatérský turnaj v boxu Ondřejovskou rukavici. Přijďte fandit  v sobotu 16. 9. v 18 hod.Informace k zahájení kurzů SKC od září 2023

Sportovně kulturní centrum jede od září naplno. Na našich stránkách najdete informace o rozvrzích, zahájení jednotlivých kurzů, případně náborech nových zájemců, kontaktech na jednotlivé lektory a další podrobnosti. 

Těší se na vás tým SKCPříměstské tábory SKC mají ještě volná místa

Kam se dětmi o prázdninách? SKC už poněkolikáté organizuje příměstské tábory. Jsou pro děti od 6 let (mladší je možné po domluvě, pokud se tábora účastní jeho starší sourozenec). První je 17.-21. července, druhý 14.-18. srpna. Cena za program a po celu dobu jídlo a pití je vždy 3000 Kč. Více informací k červencovému týdnu podá skcvondrejove@seznam.cz, k táboru v srpnu více sdělí jeho vedoucí Tom Ondruš tom.ondrus@hotmail.com. Červencový tábor může dítěti zaplatit zaměstnavatel rodiče, kterému vystavíme fakturu.      Nově v SKC: čchi-kung

Už jste někdy slyšeli o čchi-kung 8 kusů brokátů? Je to cvičení zaměřené především na zesílení všech vnitřních orgánů, protažení páteře a posílení zad. Odstraňuje stres, únavu a napětí ze svalů. Zvyšuje psychickou a fyzickou kondici, a má tak pozitivní dopad na zdraví. Lektorka Renata Procházková: “Cvičení čchi-kungu mi přináší radost, pohodu, zvyšuje vnímání toku energie v mém těle. Pozitivní účinky z cvičení čchi-kungu bych ráda sdílela s dalšími lidmi, proto otevírám nový kurz v SKC Ondřejov ve čtvrtek v 19:00-20:30. Jste srdečně zváni.”SKC Ondřejov nabité akcemi

Balet, Taekwon Do, parkour, karate, sebeobrana, mažoretkyhip hop,  hra na ukulele – i tyto kroužky patří do nabídky Sportovně kulturního centra v Ondřejově. Děti své dovednosti odprezentují na tradiční Akademii SKC v sobotu 22. dubna v 13.30.

Další sobotu, 29. dubna v 19.00, v sále SKC vystoupí Malina Brothers. O lístky za 280 Kč si pište na skcvondrejove@seznam.cz. Na místě před koncertem budou stát 350 Kč.

Kam s dětmi v létě?
Už pošesté organizujeme v SKC příměstské tábory. Oba stojí 3000 Kč, nástupy u obou jsou od 7.45, vyzvedávání je do 16.30. U obou zajistíme celodenní stravu a program.

ČERVENEC 17.-21.7.

Pro děti od 6 do 14 let. Program: výlety s bojovkou, tvoření, venku fotbal, vevnitř v tělocvičně vybíjená a další hry. Přihlášky na skcvondrejove@seznam.cz.  

SRPEN 14.-18.8.

Pro děti od 8 do 13 let. Program bouldering na stěně, hry v tělocvičně, v případě hezkého počasí i venku, bojovka. Přihlášky na tom.ondrus@hotmail.com.
AKTUALITY 

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Ve spolupráci s IPO Antee připravujeme nové, moderní a přehlednější naše webové stránky. Můžete se na ně těšit v průběhu listopadu.

NOVÉ KURZY 

V SKC otevíráme několik nových zajímavých kurzů, o kterých se více dozvíte v obsahu jednotlivých kurzů i rozvrhu:

Kroužek pohybových her, sportovní přípravka, karate pro pokročilé děti, šerm, box pro děti a další připravujeme

REKONSTRUKCE ELEKTROINSTALACE A OSVĚTLENÍ

Proběhla o prázdninách.

Nové osvětlení v prostorách tělocvičny, aby se docílilo větší svítivosti a menší spotřeby energie. 

Rekonstrukce rozvodné skříně, které neodpovídalo dnešním normám, výměna zásuvek, vypínačů a kabeláže.

Dotační projekt Obce Ondřejov má číslo 00240567 a realizovala jej firma Jan Morávek.

Hynek Kašpar, manažer SKC, dodává: “Děkujeme vedení obce Ondřejov, že jí na provozu SKC záleží a umožňuje jeho zvelebování.”

 

 

 

Chcete dostávat aktuální informace? Můžete se zaregistrovat.

REGISTRACE V SKC ZDE

 

PARTNEŘI SKC

image003.jpg

Obec Ondřejov zřizovatel SKCENTRA  

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

 

4. 10. František

Zítra: Eliška

Návštěvnost stránek

156692
Oddíl Taekwon-do V. Machoty s prezidentem Petrem Pavlem