Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Fyzioterapie vám pomůže - Mgr. Tereza Píglová PhDr vás zve do SKC

Fyzioterapie vám pomůže - Mgr. Tereza Píglová PhDr vás zve do SKCINDIVIDUÁLNÍ FYZIOTERAPIE

Nabízím diagnostiku, prevenci a léčbu poruch pohybového aparátu. Terapie začíná vstupním pohovorem, určením diagnózy aspekcí a palpací. Po dohodě stanovíme s pacientem rehabilitační plán, jehož hlavní součástí je aktivní přístup pacienta k problému. Často jsou obtíže způsobeny vadnými pohybovými stereotypy, k jejichž nápravě je potřeba intenzivní vědomá práce pacienta.

Při terapii používám manuální techniky k uvolnění měkkých tkání a kloubních blokád. Nabízím i možnost masáží, které jsou pasivním prvkem terapie a slouží primárně k uvolnění a relaxaci pacienta. Z dlouhodobého hlediska však nejsou řešením chronických problémů. Ty řešíme korekcí pohybových návyků pomocí dechových a tělesných cvičení.

Terapie probíhá pondělí až pátek dle domluvy. Cena je 1000 Kč/hod (matky na mateřské, studenti a děti 850 Kč/hod). Masáž 1200 Kč/hod, 2000 Kč/1,5hod. Vše možnost i jako dárkový poukaz pro Vaše blízké.

SKUPINOVÁ FYZIOTERAPIE

Skupinová fyzioterapie zahrnuje rehabilitační cviky, jógové ásany, dechová cvičení a řízenou relaxaci. Důraz kladu na správnou techniku provádění jednotlivých cviků. I sebelepší cvik může uškodit, je-li prováděn špatně.

Přijďte zmobilizovat a stabilizovat svou páteř, rozhýbat velké i malé klouby, pomocí dechových technik zlepšit stereotyp dýchání a pružnost hrudního koše a v řízené relaxaci zklidnit předrážděný nervový systém.

 Cvičení bude probíhat od října 2023 v malém sále SKC každý čtvrtek 10-11:15. Cena je 250 Kč.

Minimální počet cvičících je 5, maximální 8. Cvičíme na boso, cvičební pomůcky k dispozici, vlastní neklouzavou podložku s sebou.

KONTAKT: tereza.piglova@seznam.cz, 602 330 620