Drobečková navigace

Úvod > Doporučujeme > Fyzioterapie, masáže

Fyzioterapie, masáže

Ordinace fyzioterapie

Obrázek1.png

Fyzioterapie je zdravotnický obor zaměřený na diagnostiku a terapii poruch pohybového systému. Určení správné diagnózy, tj. nalezení příčiny obtíží, bývá v terapii klíčové. Často se jedná o následek špatných pohybových stereotypů pacienta. Z nich pramení nevyvážené zatížení kloubně-svalového aparátu. Následkem je bolest, která je zprvu akutní a při neměnných podmínkách přechází do chronicity. Je varovným a ochranným mechanismem těla a měla by být pozvánkou do fyzioterapeutické ordinace. Dlouhodobé přetěžování pohybového aparátu vede ke strukturálním změnám, které jsou ovlivnitelné jen minimálně nebo jsou nevratné. Je důležité řešit své obtíže včas. Mohu Vám pomoci s bolestivými stavy pohybového aparátu, i s jejich prevencí (např. u dospívajících). S SKC spolupracuji od roku 2019,nyní se pomalu začínám vracet po mateřských povinnostech. Prostory jsou štědré co do velikosti a vybavení, avšak nejsou bezbariérové. V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat, těším se na setkání.

cvik2 (1).jpg

Nabídka individuální fyzioterapie pondělí až pátek dle telefonické domluvy

 • fyzioterapie individuální: 1000,- Kč/60 min
 • (pro matky na mateřské, děti a studenty: 850,- Kč/60 min)
 • rehabilitační masáž: 1200,- Kč/60 min, 2000,- Kč/90 min
 • fyzioterapie skupinová: 250,- Kč/75 min 

Kontakt:  Mgr.Tereza Píglová, Ph.D., tereza.piglova@seznam.cz, 602 330 620   

Místo: malý sál v 1. patře

FYZIOTERAPIE PLAKÁT také s informacemi o Tereze.pdf

 

Masáž lávovými kameny 

Lávové kameny.jpg

Masáž lávovými kameny prohřívá do hloubky a díky speciálním vibracím kamenů, uvolňuje bloky a napomáhá správnému proudění energie v těle. Uvolňuje zablokovaný lymfatický systém a vrací jej do normálního stavu.

Přezdívá se jí královna masáží. Speciální hmaty kombinované s magickou sílou nahřátých lávových kamenů dokonale harmonizují tělo i mysl, zbavují napětí a blažený, až meditativní stav umí navodit mnohem rychleji než klasický způsob masírování.

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v těle.

Teplo, které přechází z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo i mysl. Zbavuje stresu, napětí a bloků. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění.

Na masáže je nutné objednat se předem telefonicky.

 • Masáž lávovými kameny celé tělo 90 minut – 1 500,- Kč
 • Masáž lávovými kameny záda, šíje a ruce 30 minut – 500,- Kč
 • Masáž lávovými kameny nohy a ruce 30 minut – 500,- Kč
 • Masáž obličeje teplými polodrahokamy 30 minut – 500,- Kč
 • Švédská olejová masáž celého těla 60 minut – 1 000,- Kč
 • Švédská olejová masáž nohy a ruce 30 minut – 500,- Kč 
 • Švédská olejová masáž záda a ruce 30 minut – 500,- Kč 

Kontakt: Tom Ondruš, ondrus@hotmail.com, 607 414 090 

Místo: SKC v Ondřejově, ordinace v 1. patře