Drobečková navigace

Úvod > Doporučujeme > Pronájmy

Pronájmy

Co lze pronajmout

Tělocvičnu, malý sál, učebnu, boulderingovou stěnu, rodinný klub Pohoda s kavárnou.

Kdo si může pronajmout

Jednotlivec, rodina, parta, spolek, firma atd. (od 18 let).

Kdy lze pronajmout

o víkendech, případně v  hodinách, kdy nejsou kurzy (viz rozvrhy), o svátcích i prázdninách.

Jak lze pronajmout

Domluvit se nejpozději 3 dny předem s Hynkem Kašparem, manažerem SKCENTRA a prostory si objednat, aby bylo možno zájem koordinovat a zajistit otevření budovy. Nejlépe telefonicky na +420 777 668 212 případně mailem na skcvondrejove@seznam.cz.

Ceny za 1 hodinu

  • tělocvična, boulderingová stěna 350,- Kč
  • malý sál 150,- Kč
  • učebna 150,- Kč

Rodinný klub Pohoda s kavárnou - dle domluvy s Kristýnou Gáberovou - 731 805 524

V případě většího počtu hodin lze domluvit slevu.

Speciální nabídka pro rodiny i sportovní party

Jistě znáte dny, kdy pobyt venku není právě příjemný. Naskýtá se otázka, jaký program zvolit, abychom víkend netrávili doma a děti se nenudily nebo se povalovaly u počítače a televize.

Právě pro vás nabízí Sportovně kulturní centru v Ondřejově svoje prostory: vybavenou tělocvičnu, malý sál a učebnu. V tělocvičně si můžete zahrát badminton, basketbal, volejbal, florbal, soft tenis i využít dalšího vybavení (boxerské pytle, švédské bedny, malou trampolínu, atd.) a ojedinělou možnost, kterou v širokém okolí nenajdete - boulderingovou stěnu. V malém sále je náčiní (velké míče, overbaly, švihadla a další balanční pomůcky). 

Můžete začít už tento víkend, těšíme se na vás.

Tělocvična

Tělocvičnu lze využít pro různé sportovní aktivity, hodinové, víkendové a o prázdninách i týdenní.  Vzhledem k tomu, že máme i jeviště, lze zde pořádat různá představení i koncerty. Tělocvična je vybavena základním nářadím a zvukovou aparaturou. Pro taneční i divadelní představení lze objednat i osvětlení.

Tělocvična

Boulderingová stěna

Bouldering je jednou z forem sportovního lezení. Stěna má maximální výšku 4,5 m a lezci padají do vysokých matrací, které pokrývají celou podlahovou plochu. K boulderingu není potřeba žádné vybavení, stačí sportovní oblečení a měkké tenisky, případně lezecké boty. Bouldering je zároveň velice zdravý sport namáhající rovnoměrně všechny části těla. Lezec „nese“ pouze svoji váhu, takže nehrozí, že by přecenil své síly přílišnou zátěží. Při lezení posilujeme posturální svaly, učíme se koordinaci, vyrovnáváme svalové disbalance atd.

Boulderingová stěna

Malý sál

Malý sál lze využívat pro aktivity, které potřebují klidnější i menší prostor. V malém sále jsou umístěny žebřiny, baletní tyče a rotoped. Je vybaven balančními a speciálními pomůckami pro zdravotní cvičení včetně oblíbených velkých míčů, dále činkami a posilovacími kruhy. K dispozici je zvuková aparatura.

Malý sál

Učebna

Učebnu lze využít pro výuku jazyků, hudby, výtvarné tvorby apod. Má kapacitu cca 10 až 12 osob. Je vybavená 2 tabulemi, stoly a židlemi.

Učebna

Rodinný klub Pohoda s kavárnou

Rodinný klub Pohoda s kavárnou můžete využít pro oslavu narozenin, seminář, přednášku či besedu. V kavárně je vždy obsluha.

20231011_152317.jpg