Vladimír Machota: 6x vicemistr světa a 3x mistr Evropy v Taekwon do

Standa Stárek: 3x mistr republiky v boxu

Kristina Bosáková, mistryně Evropy v karate

Olga Šípková, mistryně světa a 2x mistryně Evropy ve sportovním aerobiku

Olga Šípková.JPG

Štítky:

Novější 1 3

Kristina Bosáková, 2. nejlepší trenérka karate roku 2023

Kristina Bosáková, mistryně Evropy, působí v SKC v Ondřejově v podstatě od jeho založení, vychovala nespočet mladých karatistů. Gratulujeme.

Více

Publikováno 27. 12. 2023 8:45

Představujeme nejúspěšnějšího karatistu roku 2023

Ondřej Bosák, který v SKC v Ondřejově vede kurzy karate, získal v letošním roce titul nejúspěšnějšího karatisty roku 2023. Jsme na něj patřičně hrdi a těší nás, že působí právě v SKC.

Více

Publikováno 27. 12. 2023 8:24

Úspěchy Školy Taekwon-do ITF Kwang Gae, působící v SKC v Ondřejově

Náš soutěžní tým zaznamenal další úspěch tentokráte na Grand Prix 2023 v Českých Budějovicích. Tým přivezl v počtu 6 závodníků celkem 13 medailí.

Více

Publikováno 20. 12. 2023 18:00

Úspěch Ondřeje Bosáka, trenéra karate v SKC v Ondřejově

Gratulujeme Ondrovi, který vyrůstal v úspěšného karatistu pod vedením jeho maminky Kristiny Bosákové, mistryně Evropy. NA WORLD COMBAT GAMES získal v silné konkurenci bronzovou medaili.

Více

Publikováno 20. 12. 2023 17:50

Úspěchy rokenrolových formací pod vedením Terezy Malé

Jungles získaly v letošní sezóně zatím jedno stříbro a jedno zlato a mladší Colors jeden bronz a nově sestavená formace Brilliant se na své historicky 2. sutěži probojovala do finále.

Více

Publikováno 6. 12. 2023 14:20

2. - 3. 11. 2019 Mistrovství ČR JKA v karate - trenérka - Kristina Bosáková

Na MČR JKA v karate,kde se oddíl z SKC v Ondřejově zúčastnil, se stal Lukáš Hejma Mistrem republiky v kata, Ondřej Bosák je dvojnásobný Mistr rebubliky v kumite v dorostenecké a juniorské kategorii, druhý v kata a v kumite týmu, Kristina Bosáková je Mistryní republiky v kata týmu jak v juniorské

Více

Publikováno 6. 12. 2023 14:19

Mistrovství Evropy karate JKA 25. - 26. 5. v Kadani

Přijeli reprezentanti karate JKA (Japan Karate Asociation) devatenácti zemí. Konkrétně Anglie, Arménie, Bosny a Hercegoviny, České republiky, Dánska, Irska, Izraele, Litvy, Maďarska, Malty, Německa, Nizozemska, Norska, Polska, Rumunska, Ruska, Skotska, Slovinska a Srbska.

Více

Publikováno 6. 12. 2023 14:17

Mistrovství ČR v rokenrolových formacích 18. 5.

Pod vedením Terezy Malé, dosáhla děvčata trénující v SKC v Ondřejově vynikajícího úspěchu. Ve svých věkových kategoriích se umístily zkušenější Jungles na 2. místě a mladší Colors na místě 3. Gratulujeme.

Více

Publikováno 6. 12. 2023 14:16

Oficiální MS v Taekwon-Do, 22. - 28. 4. Inzell, Německo

Českou federaci vedl a na mítincích zastupoval Senior Vice President ČFT Master Vladimír Machota a sekretář ČFT Ludmila Machotová, kteří již 10 let úspěšně vedou oddíl i u nás. Lída napsala podrobnou

Více

Publikováno 6. 12. 2023 14:15

Úspěch formací rokenrolu pod vedením trenérky Terezy Malé

S rokenrolem máme za sebou soutěž v Říčanech. Obě formace jak starší Jungles, tak mladší Colors byly úspěšné a obsadily medailová umístění. Jungles se po zimní přípravě konečně probojovaly do čela a obsadily 1.