Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Rozšíření předprodeje vstupenek na Bohemia balet

Rozšíření předprodeje vstupenek na Bohemia baletDatum konání:
6.4.2024

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra v Ondřejově, Choceradská 62, na představení Bohemia baletu, které se koná v sobotu 6. dubna od 18 hod ve velkém sále SKC.

Bohemia balet je soubor Taneční konzervatoře hlavního města Prahy, složený z absolventů školy, který pravidelně vystupuje na prestižních divadelních scénách v ČR i zahraničí. Zásluhu na úspěších souboru má vedení uměleckého ředitele Mgr. Jaroslava Slavického, dlouholetého sólisty baletu Národního divadla v Praze i zahraničních scén a nositeli Ceny Thálie za celoživotní mistrovství. Do programu v Ondřejově soubor zařadil své „majsrštiky“. Mozartissimo na Malou noční hudbu W. A. Mozarta v choreografii Mariky Blahoutové, poetickou Alfamu připravenou Francouzkou Bérangere Andreo na portugalské písně a na závěr nádherné taneční pohybové divadlo Hany Litterové inspirované písněmi Hany Hegerové.

Předprodej vstupenek v kavárně SKC v Ondřejově (po, út, st, pá 15 – 19 hod) v oděvech na náměstí (st, čt, pá 8,30 – 16 hod, so 9,30 – 11 hod) rezervace on-line na skcvondrejove@seznam.cz, cena 180,- Kč 

plakát BOHEMIA BALET 6. 4. 2024.pdf