Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Už 4. listopadu - ukázkové mezigenerační kurzy Hany Železné

Už 4. listopadu - ukázkové mezigenerační kurzy Hany ŽeleznéJiž tuto sobotu 4. listopadu máte příležitost vyzkoušet si zdarma 3 nové kurzy. Je těžké vše vysvětlit písemně, a proto vám Hana Železná připravila ukázkové lekce nejen 4. ale i 9. listopadu. V lekcích se zajímavě spojuje pohyb, kresba i text. 
sobota 10:00-11:00 kurz Přítomnost
sobota 11:15-12:15 kurz Já v pohybu, kresbě, textu...
sobota 13:00-14:00 kurz Já v pohybu, kresbě, textu...

Kurz bude probíhat od listopadu 2023 do ledna 2024 - 8 lekcí.

Pokud si chcete zajistit místo předem, prosím, volejte 777 317 950 nebo mailujte hana.zelezna@gmail.com.

více info zde 

Těší se na vás Hana Železná

Studovala jsem videoart a výtvarné umění na FaVU a vystudovala jsem dokumentární tvorbu na FAMU. Režírovala jsem dokumentární filmy, pro ČRO 3 jsem točila rozhlasové dokumenty, vytvořila jsem několik experimentálních filmů a akustických kompozic,
podílela jsem se na realizaci multimediálních projektů pro různé kulturní instituce a galerie v Čechách i v zahraničí. Nyní se intenzivně věnuji uměleckým dětským a mezigeneračním kurzům Improvizace, Já v pohybu, kresbě a textu, Tvůrčí psaní, Tvůrčí deník, Přítomnost. 

Vypracovala jsem unikátní koncept kurzů, v něm se vzájemně podporují specifické prvky kontemplativních cvičení, performance, participativního umění, improvizace, konceptuálního umění, volné kresby a arteterapie. Účastníky kurzů inspiruji pohybovými, intuitivními a výtvarnými aktivitami-situacemi a volně je vedu k tomu, aby poznávali a pojmenovávali sami sebe a nalézali osobitý pohybový, akustický, výtvarný a textový projev.