Aktuality


Deep Work s Olgou Šípkovou 22. 1.

Srdečně vás zveme již na 3. lekci cvičební novinky Deep Work s Olgou, která se koná v úterý 22. 1. od 18 hod v SKC v Ondřejově.

Deep Work.pdfKoncert Spirituál kvintetu 26. 1. 2019 v SKC v Ondřejově

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra v Ondřejově na koncert legendární folkové skupiny Spirituál kvintet. Předprodej bude tradičně v Cukrárně sv. Ondřeje na náměstí od 24. listopadu, hromadné objednávky on-line na www.skcvondrejove.cz. Více informací na plakátě.

plakát Spirituál kvintet 26. 1. 2019.pdf Nová lekce jógy s Olgou Šípkovou

Olga Šípková otevírá v SKC v Ondřejově pro velký zájem o jógu novou lekci, která bude od 1. 11. každý čtvrtek od 19 do 20 hod po Dance Aerobic.

Více informací zde.pdf

 Kruhový trénink ve Sportovně kulturním centru v Ondřejově

Kruhový trénink získává stále větší popularitu. Dvě lekce týdně nabízí Sportovně kulturní centrum v Ondřejově. O co přesně jde a jak sestavuje trénink přibližuje profesionální trenérka fitness Katka Kudrmanová Dis.: 
"Kombinuji klasický kruhový trénink s cvičením, které se nazývá HIIT (high intensity interval training, česky: intensivní intervalový trénink). Střídá se intenzivní cvičení a odpočinkové pauzy, kdy nabereme dech a sílu. Cvičení je ideální v tom, že kombinuje silové prvky a kardio o vysoké tepové frekvenci. Tvarujeme tak postavu, zrychlujeme metabolismus, zlepšujeme koordinaci i kondici. Velkým bonusem je, že po takto náročném cvičení tělo pálí tuky právě v době, když už necvičíme a odpočíváme. Tento trénink je tedy pro hubnutí mnohem efektivnější než klasické "pomalé" kardio o nízké intenzitě. Skupinové lekce jsou určeny jak pro pokročilé sportovce, tak i pro úplné nováčky.Vždy se dá trénink přizpůsobit aktuálnímu zdravotnímu stavu i kondici. Cvičení je náročné, ale zároveň se brzy dostaví první výsledky v podobě hezčí postavy a funkčního těla."
Podrobnosti najdete v příloze.


Badminton pro dospělé v SKC v Ondřejově

Přejeme krásný den.

Rekreační skupina dospěláků hledá do své party nové zájemce o badminton. Hraje se v pondělí od 20 hod. Kontaktujte Jaroslava Stárka 602360489.

Těšíme se na vás
INFORMACE

ZRUŠENÉ LEKCE

0

MIMOŘÁDNÉ LEKCE

DEEP WORK s Olgou Šípkovou

opět v novém roce, tentokráte v úterý 22. 1. od 18 hod

 

PARTNEŘI SKC

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

logo_LK_B_JPG.jpg 

17. 1. Drahoslav

Zítra: Vladislav

   

Návštěvnost stránek

103010