Aktuality


Taneční vystoupení v SKC v Ondřejově 3. 8. od 19 hod

MIMOŘÁDNÉ LETNÍ VYSTOUPENÍ TANEČNÍ SKUPINY FREEDOM Z PRAHY

Na závěr soustředění, které i letos probíhá v SKC, předvede skupina moderního tance svoje vystoupení. Jste srdečně zváni v sobotu 3. 8. od 19 hod do SKC. Vstupné dobrovolné.Ondřejovská rukavice - Gala večer amatérského boxu - 15. 6. v SKC

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra v Ondřejově, kde se již po páté koná Ondřejovská rukavice, oblíbené klání amatérských boxerů. Na Gala večeru boxu  se můžete těšit na souboje ondřejovských boxerů pod vedením trojnásobného mistra republiky Standy Stárka s boxery z Prahy i okolí. Přijďte fandit v sobotu 15. června v 19 hod.

galavecer_boxu_ondrejov_2019[1].pdf

IMG_4758[1].JPGKvětnové a červnové akce v SKC v Ondřejově

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra na zajímavé akce plné pohybu.

12. 5. od 13,30 hod - Den matek - připravili Baráčníci včetně vystoupení

25. 5. Fit do plavek s Bárou Valuchovou a Ditou Fuchsovou

akce Fit do plavek zrušena

28.5. Deep Work s Olgou Šípkovou

9.6. Pilates s využitím pomůcek s Bárou Valuchovou

15. 6. Galavečer boxu - Ondřejovská rukavice

Těší se na vás tým SKCV nové kavárně SKC je zajímavá výstava

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra, kde jsme otevřeli v Rodinném klubu Pohoda kavárnu. Kromě příjemného posezení s občerstvením si můžete prohlédnout i zajímavou výstavu fotografií Václava Šebka. Otevřeno každý všední den od 13 do 17 hod, dle domluvy operativně.

Těšíme se na vás

_SAM0354.JPG

_SAM0364.JPG

foto šebek.jpg

Václav Šebek.docxKavárnička v SKC v Ondřejově

Od 11. března pro Vás otevíráme kavárničku v Rodinném klubu Pohoda. Můžete si zpříjemnit čekání na své děti u kávy, čaje nebo si dát i něco dobrého. Klub je i s hernou pro děti a posezením pro rodiče. Rodiče se mohou dívat na svoje sportující děti v tělocvičně, pro nejmenší je také k dispozici skluzavka s bazénkem, plným míčků. Do klubu mohou chodit i ti, kteří nenavštěvují žádný kurz. Otevřeno je každý všední den. Provozní doba bude upřesněna v průběhu března.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Fyzioterapie v SKC v Ondrřejově

Sportovně kulturní centrum v Ondřejově rozšiřuje nabízené služby o fyzioterapii, jejíž ordinaci od 7. března otevírá fyzioterapeutka Mgr. Tereza Píglová, Ph. D.,absolventka 3. Lékařské Fakulty UK a Fakulty Tělesné Výchovy a Sportu UK s desetiletou praxí v oboru včetně pravidelných odborných kurzů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na 602330620. Veškeré informace nejdete v příloze.

fyzioterapie plakát.pdfPříměstké tábory v SKC v Ondřejově, 4 běhy od 22. 7. do 17. 8.

Vážení,

již nyní můžete svoje děti přihlásit. Příměstské tábory jsou určeny pro děti ekonomicky aktivních rodičů. Tábor je dotován Evropskou unií, Evropským sociálním fondem z operačního programu Zaměstnanost a účastníci musí splňovat podmínky dotačního programu. Podrobné informace najdete na www.skcvondrejove a v příloze.

S pozdravem

Hynek Kašpar

příměstské tábory v SKC.pdfKruhový trénink ve Sportovně kulturním centru v Ondřejově

Kruhový trénink získává stále větší popularitu. Dvě lekce týdně nabízí Sportovně kulturní centrum v Ondřejově. O co přesně jde a jak sestavuje trénink přibližuje profesionální trenérka fitness Katka Kudrmanová Dis.: 
"Kombinuji klasický kruhový trénink s cvičením, které se nazývá HIIT (high intensity interval training, česky: intensivní intervalový trénink). Střídá se intenzivní cvičení a odpočinkové pauzy, kdy nabereme dech a sílu. Cvičení je ideální v tom, že kombinuje silové prvky a kardio o vysoké tepové frekvenci. Tvarujeme tak postavu, zrychlujeme metabolismus, zlepšujeme koordinaci i kondici. Velkým bonusem je, že po takto náročném cvičení tělo pálí tuky právě v době, když už necvičíme a odpočíváme. Tento trénink je tedy pro hubnutí mnohem efektivnější než klasické "pomalé" kardio o nízké intenzitě. Skupinové lekce jsou určeny jak pro pokročilé sportovce, tak i pro úplné nováčky.Vždy se dá trénink přizpůsobit aktuálnímu zdravotnímu stavu i kondici. Cvičení je náročné, ale zároveň se brzy dostaví první výsledky v podobě hezčí postavy a funkčního těla."
Podrobnosti najdete v příloze.


Badminton pro dospělé v SKC v Ondřejově

Přejeme krásný den.

Rekreační skupina dospěláků hledá do své party nové zájemce o badminton. Hraje se v pondělí od 20 hod. Kontaktujte Jaroslava Stárka 602360489.

Těšíme se na vás
INFORMACE

PRÁZDNINOVÉ LEKCE S OLGOU ŠÍPKOVOU

8. 8. Dance AE

11. 8. jóga - od 18,30 hod v tělocvičně, není nutno hlásit se předem, těší se na vás Olga

13. 8. AE + Body Form

27. 8. AE + Body form

29. 8. Dance AE

ONDŘEJOVSKÉ OZVĚNY  OPRAVA

Při redakčním zpracování došlo k chybám: rozvrh je pouze do středy, akce 19. a 20. nejsou v srpnu, ale v říjnu.

Redakce se omlouvá.

TAEKWON-DO

Oddíl Taekwon-Do otevřel nové lekce pro začátečníky ve středu od 16 hod v malém sále a v neděli od 15 hod v tělocvičně. Zájem velký, ještě se můžete přihlásit na secretarcnut@gmail.com

20190116_163727.jpg

POHYBEM KE ZDRAVÍ 

Zdena Ambrožová povede od 5. 9. kurz speciálně zaměřený pro věkovou kategorii 55 a více let. Zúčastnit se mohou i muži.

PARTNEŘI SKC

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

logo_LK_B_JPG.jpg 

 

26. 8. Luděk

Zítra: Otakar

   

Návštěvnost stránek

113464