Aktuality


Novější 1

Kavárnička v SKC v Ondřejově

Od 11. března pro Vás otevíráme kavárničku v Rodinném klubu Pohoda. Můžete si zpříjemnit čekání na své děti u kávy, čaje nebo si dát i něco dobrého. Klub je i s hernou pro děti a posezením pro rodiče. Rodiče se mohou dívat na svoje sportující děti v tělocvičně, pro nejmenší je také k dispozici skluzavka s bazénkem, plným míčků. Do klubu mohou chodit i ti, kteří nenavštěvují žádný kurz. Otevřeno je každý všední den. Provozní doba bude upřesněna v průběhu března.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Fyzioterapie v SKC v Ondrřejově

Sportovně kulturní centrum v Ondřejově rozšiřuje nabízené služby o fyzioterapii, jejíž ordinaci od 7. března otevírá fyzioterapeutka Mgr. Tereza Píglová, Ph. D.,absolventka 3. Lékařské Fakulty UK a Fakulty Tělesné Výchovy a Sportu UK s desetiletou praxí v oboru včetně pravidelných odborných kurzů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na 602330620. Veškeré informace nejdete v příloze.

fyzioterapie plakát.pdfJarní prázdniny v SKC v Ondřejově

Přejeme krásný den.

V průběhu jarních prázdnin, které jsou na Praze-východ od 23. 2. do 3. 3. (včetně víkendů) budou tyto kurzy: Powerjóga, karate, sebeobrana, balet, Hathajóga s Jolanou, zdravá záda, box, Rope Skipping, balanční cvičení, zdravě do kondice, florbal. Kruhový trénink se rozhodne operativně (K. Kudrmanová dá vědět). Ostatní kurzy odpadají.

S pozdravem

B. Řešátková 

 

Kurzy, které budou:Příměstké tábory v SKC v Ondřejově, 4 běhy od 22. 7. do 17. 8.

Vážení,

již nyní můžete svoje děti přihlásit. Příměstské tábory jsou určeny pro děti ekonomicky aktivních rodičů. Tábor je dotován Evropskou unií, Evropským sociálním fondem z operačního programu Zaměstnanost a účastníci musí splňovat podmínky dotačního programu. Podrobné informace najdete na www.skcvondrejove a v příloze.

S pozdravem

Hynek Kašpar

příměstské tábory v SKC.pdfZajímavé akce v SKC v Ondřejově 30. března

          Akce: Pilates, powerjóga, relaxace ... s B. Valuchovou a D. Fuchsovou 

Vzhůru do jara.pdf

 

           Přednáška:  Michala Jeřábka: Zázračná moc kamenů

https://www.zena.je/seminare/zazracna-moc-kamenu/ DEEP WORK s Olgou Šípkovou ve Sportovně kulturním centru v Ondřejově 19. února

Úspěšné lekce pokračují i v únoru a to v úterý 19. 2. od 18 do 19,30 hod. Podrobné informace naleznete v příloze.

Deep Work.pdfDeep Work s Olgou Šípkovou 22. 1.

Srdečně vás zveme již na 3. lekci cvičební novinky Deep Work s Olgou, která se koná v úterý 22. 1. od 18 hod v SKC v Ondřejově.

Deep Work.pdfKoncert Spirituál kvintetu 26. 1. 2019 v SKC v Ondřejově

Srdečně vás zveme do Sportovně kulturního centra v Ondřejově na koncert legendární folkové skupiny Spirituál kvintet. Předprodej bude tradičně v Cukrárně sv. Ondřeje na náměstí od 24. listopadu, hromadné objednávky on-line na www.skcvondrejove.cz. Více informací na plakátě.

plakát Spirituál kvintet 26. 1. 2019.pdf Nová lekce jógy s Olgou Šípkovou

Olga Šípková otevírá v SKC v Ondřejově pro velký zájem o jógu novou lekci, která bude od 1. 11. každý čtvrtek od 19 do 20 hod po Dance Aerobic.

Více informací zde.pdf

 Kruhový trénink ve Sportovně kulturním centru v Ondřejově

Kruhový trénink získává stále větší popularitu. Dvě lekce týdně nabízí Sportovně kulturní centrum v Ondřejově. O co přesně jde a jak sestavuje trénink přibližuje profesionální trenérka fitness Katka Kudrmanová Dis.: 
"Kombinuji klasický kruhový trénink s cvičením, které se nazývá HIIT (high intensity interval training, česky: intensivní intervalový trénink). Střídá se intenzivní cvičení a odpočinkové pauzy, kdy nabereme dech a sílu. Cvičení je ideální v tom, že kombinuje silové prvky a kardio o vysoké tepové frekvenci. Tvarujeme tak postavu, zrychlujeme metabolismus, zlepšujeme koordinaci i kondici. Velkým bonusem je, že po takto náročném cvičení tělo pálí tuky právě v době, když už necvičíme a odpočíváme. Tento trénink je tedy pro hubnutí mnohem efektivnější než klasické "pomalé" kardio o nízké intenzitě. Skupinové lekce jsou určeny jak pro pokročilé sportovce, tak i pro úplné nováčky.Vždy se dá trénink přizpůsobit aktuálnímu zdravotnímu stavu i kondici. Cvičení je náročné, ale zároveň se brzy dostaví první výsledky v podobě hezčí postavy a funkčního těla."
Podrobnosti najdete v příloze.


Novější 1

INFORMACE

PLATBY NA NOVÉ POLOLETÍ  

Úhradu, prosíme, proveďte do konce února, kdy platí slevy. Číslo účtu i cena za pololetí jsou stejné jako loni. Více info v menu kurzy.  

ZRUŠENÉ LEKCE

22. 2. Hip Hop s M. Štěpinovou 

Nedělní jóga s Olgou Šípkovou nebude od 27. 1. do konce února, další lekce bude 3. 3.

MIMOŘÁDNÉ LEKCE

DEEP WORK

s Olgou Šípkovou od 18 do 19,30 hod - březnový termín upřesníme

INFO 

JARNÍ PRÁZDNINY

Kurzy, které budou: Powerjóga, karate, sebeobrana, hathajóga s Jolanou, balet, box, Rope Skipping, balanční cvičení, zdravě do kondice, zdravá záda, florbal, Hip Hop. Kruhový trénink operativně, dá vědět trenérka. 

Ostatní kurzy odpadají.

TAEKWON-DO

Oddíl Taekwon-Do otevřel nové lekce pro začátečníky ve středu od 16 hod v malém sále a v neděli od 15 hod v tělocvičně. Zájem velký, ještě se můžete přihlásit na secretarcnut@gmail.com

20190116_163727.jpg

TERMÍNY SOUSTŘEDĚNÍ NA MS V TAEKWON-DO

soboty 11,00 - 13,30 hod
2., 9., 23. února
2., 30. března 
6., 13., 20. dubna
 
neděle - 13 - 15 hod
20., 27. ledna
17. února
10., 17., 24. března

PARTNEŘI SKC

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

logo_LK_B_JPG.jpg 

23. 2. Svatopluk

Zítra: Matěj

   

Návštěvnost stránek

105295