Zprávy z SKC


Kurz pro mažoretky

... bude od února v pondělí ve velkém sále, v 15.00 a v 16.00. Pod vedením Terky Šeblové se všichni od 4 do 15 let seznámí se základy gymnastiky a baletu, procvičí taneční průpravu, pochodový krok a práce s hůlkou. Zájemci se nám mohou hlásit.

 

Pražské taneční divadlo 14. ledna v SKC

Po třech letech se do SKC vrací Pražské taneční divadlo představením „PĚT LET NA HROMADĚ. Jak taneční soubor představuje režisérka, choreografka, tanečnice a produkční Gabriela Novotná? „Jsme divadlo, které využívá nálady rozmanitých hudebních žánrů a pomocí pestré škály tanečních stylů a pantomimy vyprávíme vtipné historky i příběhy k zamyšlení.“ V sobotu 14. ledna v 19.00 čekejte v sále SKC pestrou mozaiku choreografií o rozličných podobách lásky, zápletkách a duševním obnažování. Tanečníci představí témata, která mnozí prožívají: touha po mateřství a naopak každodenní vyčerpání multitasking matek, nudné manželství, přátelství kamaráda, co vás vytáhne ze dna, láska z mládí naplněná v podzimu života a mnohé další. Lístky si můžete objednat na skcvondrejove@seznam.cz. Cena v předprodeji je 190 Kč, na místě bude 250 Kč. 

  IMG_0442.jpgSeminář ČÍNSKÁ MEDICÍNA

Zajímá vás čínská medicína, ale připadá vám příliš neproniknutelná? Léčíte a chcete této nauce víc rozumět? Věnujete se Qi-gongu, Tai-ji či jinému východnímu cvičebnímu systému a chcete více chápat souvislosti? Potřebujete jasnou, srozumitelnou orientaci?

Právě vám je určena PŘEDNÁŠKA ČÍNSKÁ MEDICÍNA, v kavárně Pohoda v SKC Ondřejov ČTVRTEK 20. ŘÍJNA  nebo NEDĚLE 23. ŘÍJNA od 19.oo.  

V dobách, kdy se ve střední Evropě teprve formovaly náznaky Velké Moravy, v Číně už fungovala Velká lékařská universita, která se podle oboru studovala tři až sedm let…Ve společném večeru vám umožním krátkou exkurzi: popíšeme si základní pilíře této nauky, vztáhneme je na lidské tělo, naučíme se rozlišovat kategorie chorob a vazby procesů uvnitř organismu. Vysvětlíme si přístup dietetiky a fytoterapie jako stěžejních metod léčby.

Cena 400 Kč je splatná na místě, registrace a dotazy na: zimmelovaeva@email.cz, nebo tel.: 773900351. Více o lektorce Evě Zimmelové a o akcích v SKC.

 Čínská medicína v SKC

Datum konání: 20. 10. 2022

Ve čtvrtek 20.10. a neděli 23.10. vždy od 19.00 budou v Kavárně SKC semináře čínské medicíny, které vede Eva Zimmelová. Více Vám sdělí lektorka na zimmelovaeva@email.cz.

 Nový rozvrh SKC

SKC opět otevírá řadu kurzů sportovních, tanečních i hudebních pro děti i dospělé. Novinkou je třeba Předtaneční ve čtvrtek odpoledne. Tady je rozvrh, na www.skcvondrejove.cz je více informací, jako je přihláška a ceník akcí pořádaných SKC. Od září můžete ve všední dny odpoledne opět navštívit oblíbenou kavárnu Pohoda v 1. patře SKC.Po 3 letech AKADEMIE SKC

V sobotu 7. května od 10 hodin přijďte povzbudit děti, které předvedou činnost kroužků v SKC jako rokenrol, kytara, balet, parkour, mažoretky, karate, HIP HOP a Taekwon Dodalší. “Děkujeme všem lektorům a lektorkám, kteří s dětmi v nelehkém uplynulém období cvičili a ještě mají energii připravit je na akademii,” říká manažer SKC Hynek Kašpar.Vitalita, seminář 20.3. v SKC

Milí příznivci zdraví, ráda bych vás pozvala na dopolední  seminář na téma Vitalita, který proběhne v neděli  20.3. od 9:00 do 12:00 v SKC Ondřejov.

Co se naučíte? techniky od hlavy až k patě, které podpoří vaši imunitu a  pozitivní postoj k životu. Procítíte radost z pohybu i radost jógových ásan. Podpoříte léčivé síly vašeho těla. Vaše mysl zažije pocit klidu a harmonie.

Na setkání s vámi se těší 

Alena Stellnerová

akreditovaná lektorka Školy pánevního dna a cvičitelka Jógy v denním životě od roku 2003

www.panvicky.webnode.cz 

a.stellnerova@centrum.cz

777 299 272

 Letní příměstské tábory SKC

V SKC děláme už řadu let pro děti 6-14 let v létě příměstské tábory.  Letos plánujeme dva turnusy, 1.termín 18-22.7., 2.termín 25-29.7. nebo 1-5.8. (podle zájmu). Program: v tělocvičně (sportovní a soutěžní aktivity), výlety do přírody.Jídlo a pití zajistíme. Cena: loni to bylo 2500 Kč, jisté zdražení předpokládáme, upřesníme. Jsme připraveni vystavit fakturu, některé firmy to dětem zaměstnanců proplácejí. Zájemci ať se hlásí na skcvondrejove@seznam.cz.

 V SKC 15. ledna workshop Školy pánevního dna

V sobotu 15.1. od 9.00 do 17.00 v 1. patře SKC proběhne workshop Školy pánevního dna. Vede jej Alena Stellnerová, akreditovaná lektorka. Cena: 1900Kč, pro ženy na mateřské dovolené a seniorky sleva 200Kč

Vícezačněte nový rok aktivně v SKC

Odhodláváte se k tomu začít se zdravým pohybem? Zkuste to pod vedením hned tří zkušených lektorek v maratonu SPALUJEME PO VÁNOCÍCH. Sobota 8. ledna, 15 – 18, velká tělocvična v SKC Ondřejov. Cena je 300 kč nebo jeden blok za 130 Kč. Přihláška a více info: barborasourkova@seznam.czSKC neztrácí elán a plánuje do budoucna

“I v tomto nelehkém roce jsme neztratili elán a nadále chceme dělat maximum pro zdraví a rozvíjení uměleckých a sportovních talentů všech účastníků našich kurzů. Děkuju za spolupráci celému týmu SKC, lektorům i našim příznivcům, přeji vám hodně zdraví a těším se, co dobrého přinese rok 2022!” říká za kolektiv SKC Hynek Kašpar, manažer SKC. Více je tady. Rozvrh lekcí v SKC platný od ledna je tady. 
AKTUALITY 

Pražské taneční divadlo v sobotu 14. ledna v 19.00 v SKC. Lístky za 190 Kč rychle ubývají, pište si o ně na skcvondrejove@seznam.cz.

Tady je ROZVRH a přihláška na kurzy organizované SKC (v rozvrhu jsou fialově), pod přihláškou jsou uvedeny ceny. Na kurzy organizované samotnými lektory se přihlašujte přímo u lektorů.

PŘIPRAVUJEME Přetaneční od února 2023. Zájemci ať se informují či hlásí u lektorky Michaely Priknerové, lm.tanec@gmail.com.

Kavárna POHODA v 1. patře. 
Po:16-19
Ut:15:15-17:30
St:16:30-20
Čt:15:15-17:30
Pá:1×za14dni 16:30-19 

Přijďte k nám s dětmi nebo s příteli na dobré kafe či svačinu.

Kroužek současného výtvarného umění pro děti 6-12 let. Vždy v pondělí 16:30 - 18:00, vede nadšená výtvarná lektorka GHMP, Mgr. Jiřina Bělohradská, přihlášky e-mailem na: jirina.belohradska@me.com nebo tel: 777942275.

Museli jsme pro velký zájem zastavit nábor nových dětí do baletu. Registrujeme náhradníky. Děkujeme za pochopení.

Přihláška na kurzy lezení na boulderingové stěně s trenérem Tomem je tady:

Cvičení s Katkou Kudrmanovou vždy ve čtvrtek večer.

 

V sobotu 7. května na Akademii SKC děti předvedly činnost kroužků v SKC jako rokenrol, kytara, balet, parkour, mažoretky, karate a další. “Děkujeme všem lektorům a lektorkám, kteří s dětmi v nelehkém uplynulém období cvičili a ještě měli energii připravit je na akademii,” říká manažer SKC Hynek Kašpar. 


Prosíme a vyzýváme všechny, aby v SKC a v jeho okolí udržovali pořádek.

 


Přijďte do SKC, těšíme se na vás!

 

Chcete dostávat aktuální informace z našeho SKC? Můžete se zaregistrovat tady.

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI SKC

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

 

6. 12. Mikuláš

Zítra: Ambrož, Benjamín

Mnohokrát překládaný koncert Malina Brothers by měl v SKC Ondřejov proběhnout 9. října v 19. hodin.

Návštěvnost stránek

146026