SPORTOVNĚ KULTURNÍ CENTRUM

V ONDŘEJOVĚ

 

KALENDÁŘ AKCÍ NA 2. POLOLETÍ 2019

  

9. 11.

Představení Pražského tanečního divadla - SKC

Podívejte se na fotografie v galerii akcí z prima představení.

 

15. 11. 

KURZ Jarmily Habrové o rostlině budoucnosti - světelném kořenu

Světelný kořen více informací a přihlášky předem.pdf

23. 11.

Cvičební dopoledne s Bárou Valuchovou a Vendulou Němcovou

více informací i o novince HIIT a přihlášky.pdf

25. 11. 

Povídání o Bachových esencích Lucie Marešové

Energie rostlin - Ondřejov_27112019.jpg

Více informací na www.energierostlin.cz.  

14. 12.

Koncert Sester Havelkových - Swingové Vánoce - SKC

stažený soubor (1).jpg

Předprodej vstupenek v kavárně rodinného klubu Pohoda

(po a pá 12,30 - 19 hod, út a čt 12,30 - 17 hod, st 10 - 19 hod), v Oděvech na náměstí

nebo on-line na www.skcvondrejove.cz 

Cena 260,- Kč v předprodeji, 300,- Kč na místě,

stolová úprava s možností občerstvení.

21. 12.

Rybova mše vánoční 

 

 

KALENDÁŘ USKUTEČNĚNÝCH AKCÍ VČETNĚ AKCÍ SKC A SPOLKŮ

V 1. POLOLETÍ 2019

5. 1.

Spalujeme po Vánocích - B. Valuchová a D. Fuchsová - SKC

19. 1.

Ples fotbalistů - TJ Sokol Ondřejov

22. 1.

Deep Work s O. Šípkovou (od 18 hod) - SKC

26. 1.

Koncert Spirituál kvintetu - SKC

10. 2.

Divadlo - Rukojmí bez rizika - agentura Harlekýn

16. 2.

Maškarní pro děti a Maškarní ples - TJ Sokol Ondřejov

19. 2.

Deep Work s O. Šípkovou (od 18 hod) - SKC

plakát s informacemi - Deep Work.pdf

9. 3.

Akce baráčníků - Baráčníci

16. 3.

Ples hasičů - hasiči

23. 3.

Akademie SKC - SKC

30. 3.

Akce "Vzhůru do jara" s Bárou a Ditou - SKC

plakát s informacemi - Vzhůru do jara.pdf

30. 3.

Přednáška:  Michala Jeřábka: Zázračná moc kamenů od 17 hod v rodinném

klubu - podrobné informace a přihlášky najdete na

https://www.zena.je/seminare/zazracna-moc-kamenu/ 

6. 4.

Akce s Bárou Valuchovou a Alenou Kmentovou - SKC

30. 4.

Deep Work s O. Šípkovou (od 18 hod) - SKC

12. 5.

Den matek - Baráčníci

25. 5.

Akce s Bárou a Ditou - SKC

 28. 5.

Deep Work s O. Šípkovou (od 18 hod) - SKC

info o akci naleznete zde

9. 6.

Pilates s Bárou Valuchovou zaměřené na práci s pomůckami - SKC 

info o akci naleznete zde

15. 6.

Ondřejovská rukavice - Gala večer boxu - SKC

info o akci naleznete zde

31. 8.

Cvičební dopoledne s Bárou a Ditou - malý sál - SKC

Nabijte se! - info zde

 

 

INFORMACE

Nové úspěchy oddílů SKC (karate, rokenrol) najdete v zajímavostech. Gratulujeme.

OBSAZENÉ KURZY

V případě nových zájemců, budou kurzy dle možností lektorů rozšířeny o další lekci: přihlášky posílejte on-line.

Zdravá záda s Martou Princovou (úterý 9,15 - 10,15 hod)

Dynamická jóga s relaxací s Ditou Fuchsovou (pondělí 20,05 - 21,20 hod). 

ZRUŠENÉ LEKCE

 

MIMOŘÁDNÉ LEKCE

10. 12. od 18 do 19,30 hod DEEP WORK s Olgou Šípkovou.

RŮZNÉ

Nedělní lekce jógy s Olgou Šípkovou jsou v neděli v malém sále (od 17 a 18,30 hod), výjimečně ve velké tělocvičně, čas je vždy upřesněn. Nový zájemci se hlaste na olga@sipkova.cz

Zdena Ambrožová vede od září kurz speciálně zaměřený pro věkovou kategorii 55 a více let.: Pohybem ke zdraví. Zúčastnit se mohou i muži.

Začátek kurzu Balanční cvičení a SM-systém s Danou Řehákovou se posouvá ze zdravotních důvodů až na nové pololetí.

PARTNEŘI SKC

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

logo_LK_B_JPG.jpg 

 

18. 11. Romana

Zítra: Alžběta

   

Návštěvnost stránek

115961