SPORTOVNĚ KULTURNÍ CENTRUM

V ONDŘEJOVĚ

 

ROZVRH KURZŮ - LEDEN, ÚNOR - ČERVEN 2019 

rozvrh 1. pololetí 2019.pdf

 

PONDĚLÍ - PÁTEK

    

PONDĚLÍ

Tělocvična

 

15,00

Muzikál

Muzikálové studio 

Múzi - tanec

DĚTI ZŠ

 – 17,00

Muzikál

Muzikálové studio 

Múzi - tanec

DĚTI ZŠ

17,00–18

Basket  

T.Kölblová,

J. Keclíková

DĚTI 6 - 9 LET

18,00 – 19,00

Karate

 

 K. Bosáková

DĚTI 6 – 12 LET

19,00 – 20

Sebeobrana

 

K. Bosáková

OD 12 LET

20,05 – 22

Badminton

 

Bez trenéra

DOSPĚLÍ

Malý sál

 

14,00 – 16,30

Muzikál

zpěv, herectví

DĚTI ZŠ

16,30 – 17,15

Balet 

H. Zadáková

DĚTI 3– 4 ROKY

17,15 – 18

Balet

H. Zadáková

5 – 6 LET

18,00 – 19,00

Balet

H. Zadáková

DĚTI 1. ST. ZŠ

19,00 – 20

Pilates

Valuchová

DOSPĚLÍ

20 – 21,15

Power jóga

D. Fuchsová

DOSPĚLÍ

Učebna

 

 

16,00 – 17,00

Keramika

I. Pudíková

OD 5ti LET

 

 

 

 

ÚTERÝ

Tělocvična

15,00 – 16,00

Parkour&Freerun

začátečníci

Mračková, APDT

DĚTI OD 6 LET

16,00 – 17,00

Parkour&Freerun

pokročilí

Mračková, APDT

DĚTI OD 9 LET

17,00 – 18

Rope

Skipping

 L. Staňková

DĚTI POKR.

18,00 – 19,30

Aerobic a

Body Form

O. Šípková

DÍVKY, ŽENY

19,30 – 21

Box

 

S. Stárek

DOSPĚLÍ

 

 

Malý sál

 

9,15 – 10,15

Zdravá záda

M. Princová

DOSPĚLÍ

14,30 – 15,15

AJ H. Doron

I. Miškovská

DĚTI 2– 4 ROKY

15,30-16,15

AJ H. Doron

I. Miškovská

4 – 6 LET

16,30 – 17,15

AJ H. Doron-

I. Miškovská

DĚTI 6 – 9 LET

17,30 – 19

Hatha jóga

Kamarýtová

DOSPĚLÍ

19,15-20,45

Hatha jóga

J.Kamarýtová

DOSPĚLÍ

Učebna

 

 

12,00 – 12,45

Flétna zobcová

J. Beránek

DĚTI ZAČÁTEČ.

12,45 – 13,45

Kytara I

J. Beránek

DĚTI OD 6 LET

13,45-14,30

Flétna

J. Beránek

DĚTI POKR.

14,30 – 15,30

Kytara II

J. Beránek

OD 6 LET

15,3016,30

Kytara III

J. Beránek

OD 6 LET

16,30-17,30

Kytara IV

J. Beránek

OD 8 LET

STŘEDA

Tělocvična

 

15,00 – 16,00

Rokenrol

T. Malá

 

JUNGLE

 16,00 - 17,00

Rokenrol

T. Malá

 

STARS

17,00 – 18

Taekwon-Do

Oddíl V.

Machoty

VŠICHNI

18,00 – 19,00

Basketbal, 

Kölblová,Keclík.

 

10 - 13 LET

19,00 – 20

Kruhový

trénink

Kudrmanová

DOSPĚLÍ

20,00 – 22

 

SOKOL

Malý sál

 

9,00 – 9,45

MOMMYTIME

Cvičení dětí s 

rodiči

MEDVÍDCI

1,5 – 2,5 ROKU

10,00 – 10,45

MOMMYTIME

Cvičení 

dětí s rodiči

ŽELVIČKY

OD 7 MĚSÍCŮ

11 – 11,45

MOMMYTIME

Cvičení 

dětí s rodiči

KLOKÁNCI

OD 4  MĚS.

16,00 – 17,00

Taekwon-Do

  Oddíl V. 

Machoty

PŘÍPRAVKA

VŠICHNI 

17,00 – 18

Rokenrol

 

T. Malá

PŘÍPRAVKA

4 - 6 LET

18 – 19,40

Balanční 

techniky

a SM-systém

D. Řeháková

ŽENY

Učebna

 

 

 

17,30 – 19,00

Hatha jóga indiv.

 

J. Kamarýtová

 

 

ČTVRTEK Tělocvična

 

15,15 – 16,00

MOMMYTIME

Cvičení bez

rodičů

DĚTI 3 – 6 LET

16,00 – 17,00

Florbal

 

J. Franek

DĚTI POKROĆ.

17,00 - 18

Rope

Skipping

 I. Staňková

OD 6-TI LET

18,00 – 19,00

Dance Aerobic

 

O. Šípková

DÍVKY, ŽENY

19,00 – 20

Jóga

 

O. Šípková

DÍVKY,ŽENY

20,00 – 22

Badminton

 

Bez trenéra

DOSPĚLÍ

Malý sál

 

16,15 – 17,00

MOMMYTIME

Rodiče a děti

MEDVÍDCI

1,5 – 2,5 ROKU

17,00 – 18

Rokenrol

 

T. Malá

PŘÍPRAVKA

18,00 – 19,00

Zdravě do 

kondice

 Z. Ambrožová

DOSPĚLÍ

19,00 – 20

Pilates s

Port de Bras

Valuchová

DOSPĚLÍ

 

Učebna

 

 

 

18,00 – 19,00

Výživová poradna  

 

V. Martincová

 

 

PÁTEK

Tělocvična

 

15,00 – 16,15

Rokenrol   

 

V. Kajuková

STARS

15,45 – 17

Rokenrol   

 

V. Kajuková

JUNGLE

17,00 -

 

SOKOL

 

 

SOKOL

22,00

 

SOKOL

Malý sál

 

 

 

13,30 – 15,30

Balet

1x za 14 dní

H. Zadáková

DĚTI ZŠ

 

 

17,00 – 18,00

Rokenrol

 

V. Kajuková

KOŤATA

18,00 – 19

Hip Hop

 

Štěpinová

OD 11 let

 

 

 

SOBOTA - NEDĚLE

 

SOBOTA

Tělocvična

 

9,30 – 11,00

Box a kondiční box

S. Stárek

OD 12 LET

 

 

 

 

 

Malý sál

9,00 – 10,00

Kruhový trénink

K. Kudrmanová

DOSPĚLÍ

 

 

 

 

 

NEDĚLE

Tělocvična

 

 

15,00 – 16,00

Taekwon-Do

Oddíl V.

Machoty

PŘÍPRAVKA

16,00 – 17

Taekwon-Do

 Oddíl 

V. Machoty

ODDÍL

17,00 –

 

SOKOL

 

 

SOKOL

22,00

 

SOKOL

Malý sál

 

 

 

 

17,00 – 18,15

 

Jóga

O. Šípková

DOSPĚLÍ

18,30 –

19,45

Jóga

O. Šípková

DOSPĚLÍ

 

 

  , 

 

 

INFORMACE

PLATBY NA NOVÉ POLOLETÍ  

Úhradu, prosíme, proveďte do konce února, kdy platí slevy. Číslo účtu i cena za pololetí jsou stejné jako loni. Více info v menu kurzy.  

ZRUŠENÉ LEKCE

22. 2. Hip Hop s M. Štěpinovou 

Nedělní jóga s Olgou Šípkovou nebude od 27. 1. do konce února, další lekce bude 3. 3.

MIMOŘÁDNÉ LEKCE

DEEP WORK

s Olgou Šípkovou od 18 do 19,30 hod - březnový termín upřesníme

INFO 

JARNÍ PRÁZDNINY

Kurzy, které budou: Powerjóga, karate, sebeobrana, hathajóga s Jolanou, balet, box, Rope Skipping, balanční cvičení, zdravě do kondice, zdravá záda, florbal, Hip Hop. Kruhový trénink operativně, dá vědět trenérka. 

Ostatní kurzy odpadají.

TAEKWON-DO

Oddíl Taekwon-Do otevřel nové lekce pro začátečníky ve středu od 16 hod v malém sále a v neděli od 15 hod v tělocvičně. Zájem velký, ještě se můžete přihlásit na secretarcnut@gmail.com

20190116_163727.jpg

TERMÍNY SOUSTŘEDĚNÍ NA MS V TAEKWON-DO

soboty 11,00 - 13,30 hod
2., 9., 23. února
2., 30. března 
6., 13., 20. dubna
 
neděle - 13 - 15 hod
20., 27. ledna
17. února
10., 17., 24. března

PARTNEŘI SKC

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

logo_LK_B_JPG.jpg 

23. 2. Svatopluk

Zítra: Matěj

   

Návštěvnost stránek

105296