Program pro předškolní děti

Pondělí

Mažoretky s Terezou Šeblovou od 15.00 a od 16.00 v Malém sále. Balet s Hanou Zadákovou od 16,30 hod (3 – 4 roky) a od 17,15 hod (5 – 6 let). Keramika s Irenou Pudíkovou od 16 hod (děti od 5 let i se školáky).

Úterý

Angličtina podle Helen Doron s Ivou Miškovskou od 14,30 hod (2 – 4 roky) a od 15,30 hod (4 – 6 let). Flétna s Honzou Beránkem od 12 hod, případně od 13,45 hod (začátečníci od 5 let).

Středa

Rokenrol – přípravka s Terezou Malou od 17 hod (4 – 6 let). Cvičení rodičů a dětí s lektory MOMMYTIME od 9 hod (medvídci 1,5 – 2,5 roku), od 10 hod (želvičky od 7 měsíců).

Čtvrtek

Cvičení dětí bez rodičů s lektory MOMMYTIME od 15,15 hod (opičky 3 – 6 let).

 

Program pro školní děti

Pondělí

Karate s Kristýnou Bosákovou od 18 hod (6 – 12 let). Sebeobrana s Kristýnou Bosákovou od 19 hod (od 12 let i s dospělými). Balet s Hanou Zadákovou od 18 hod (děti 1. stupně ZŠ). Keramika s Irenou Pudíkovou od 16 hod (děti 1. stupně ZŠ).

Úterý

Parkour&Freerun APDT s Ivou Mračkovou od 15 hod (začátečníci od 6 let), od 16 hod (pokročilí od 9 let). Rope Skipping skupina s Eliškou Staňkovou od 17 hod (pouze pokročilí). Box a kondiční box se Standou Stárkem od 19,30 hod (od 12 let i s dospělými). Angličtina podle Helen Doron s Ivou Miškovskou od 16,30 hod (6 – 9 let). Flétna s Honzou Beránkem od 13,45 hod, případně od 12 hod (děti ZŠ pokročilí). Kytara s Honzou Beránkem, celkem 5 kurzů, od 12,45 hod, od 14,30 hod, od 15,30 hod, 16,30 hod a 17,30 hod. Děti jsou po zápisu rozděleny podle schopností.   

Středa

Rokenrol s Terezou Malou od 15 hod (formace Jungles), od 16 hod (formace Colors). Taekwon-Do oddíl V. Machoty od 16 hod (přípravka od 6 let), od 17 hod (od 6 let i dospělí). Basketbal s Terezou Kölblovou a Jiřinou Keclíkovou od 17 hod (tygři 10 – 13 let).

Čtvrtek

Florbal s Jaroslavem Frankem, nově dvouhodinový kurz od 16 hod (děti ZŠ).

Pátek

Rokenrol s Terezou Malou od 15 hod (formace Colors), od 16 hod (formace Jungles). Hip Hop a Street Dance s Marií Štěpinovou od 18 hod (10 – 15 let).

Sobota

Box a kondiční box se Standou Stárkem od 9,30 hod (od 12 let a dospělí). Mažoretky s Terezou Šeblovou od 11.00 v tělocvičně.

Neděle

Taekwon-Do oddíl V. Machoty od 15 hod (přípravka od 6 let), od 16 hod (od 6 let i dospělí)

 

Program pro dospělé i středoškoláky

Pondělí

Sebeobrana s Kristýnou Bosákovou od 19 hod (od 12 let i s dospělými). Badminton zájmová skupina bez trenéra od 20 hod (2 hod trénink). Pilates s Bárou Valuchovou od 19 hod. Dynamická jóga s relaxací s Ditou Fuchsovou od 20 hod.

Úterý

Aerobic a Body Form s Olgou Šípkovou od 18 hod (1,5 hod lekce). Box a kondiční box se Standou Stárkem od 19,30 hod (od 12 let a dospělí, 1,5 hod lekce). Zdravá záda s Martou Princovou od 9,15 hod. Hatha jóga s Jolanou Kamarýtovou od 17,30 hod a od 19,15 hod (1,5 hod lekce).

Středa

Taekwon-Do oddíl V. Machoty od 16 hod (přípravka od 6 let), od 17 hod (od 6 let i dospělí). Balanční techniky a SM-systém s Danou Řehákovou od 18,10 hod (1,5 hod lekce).

Čtvrtek

Dance Aerobic s Olgou Šípkovou od 17,30 hod (1,5 hod lekce). Kruhový trénink s Katkou Kudrmanovou od 19 hod. Badminton zájmová skupina bez trenéra, od 20,00 (2 hod trénink). Pohybem ke zdraví se Zdenou Ambrožovou od 18 hod (pro věk 55 a více let). 

Sobota

Box a kondiční box se Standou Stárkem od 9,30 hod (od 12 let a dospělí, 1,5 hod trénink). Kruhový trénink s Katkou Kudrmanovou od 9 hod.

Neděle

Taekwon-Do oddíl V. Machoty od 15 hod (přípravka od 6 let), od 16 hod (od 6 let i dospělí). Jóga s Olgou Šípkovou od 17 hod a od 18,30 hod (75 minutové lekce).

 

AKTUALITY

Tady je nový rozvrh a přihláška na kurzy organizované SKC (v rozvrhu jsou fialově), pod přihláškou jsou uvedeny ceny. 

V odpoledních hodinách je v provozu v Kavárna POHODA v 1. patře. Po: 15.30-19, Út+Čt: 15-17, St+Pá: 15:30-20.

Jóga s Olgou Šípkovou je v neděli od 17.00 v tělocvičně.

Pilates s Bárou začíná od 27. září.

Kruháč s Katkou 16.9. NENÍ.

Všichni účastníci kurzů musí mít očkování nebo test na COVID19. Každý sám zodpovídá za to, že splňuje podmínky pro vstup na akci SKC.

Prosíme a vyzýváme všechny, aby v SKC a v jeho okolí udržovali pořádek.

Mnohokrát avizovaný a překládaný koncert Malina brothers by měl v SKC Ondřejov proběhnout v oboru 9.října v 19.00. Lístky za 360 kč budou v prodeji v Kavárně v SKC, v prodejně oděvů na ondřejovském náměstí či na čísle 777 668 212.mb_promo_2017 (1).jpg


Už se na vás v SKC těšíme

 

Cvičení jógy na 8 minut denně, pro každého, DOMÁCÍ ÚKOL.

 

Ceník kurzů je tady

V případě zrušení kurzů a i jiných aktivit SKC v Ondřejově ze strany účastníka a také v případě vyšší moci (COVID 19 a podobně) při vrácení peněz odečítáme storno poplatek ve výši 20 % ceny jednotlivé akce či kurzu.

 

Chcete dostávat aktuální informace z našeho SKC? Můžete se zaregistrovat tady.

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI SKC

image003.jpg

zřizovatel SKCENTRA 

 

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

 

19. 9. Zita

Zítra: Oleg

Mnohokrát překládaný koncert Malina Brothers by měl v SKC Ondřejov proběhnout 9. října v 19. hodin.

Návštěvnost stránek

134804