Zprávy z SKC


 

 

Příměstský tábor SKC 17.-21.července

Tradiční příměstský tábor SKC pro děti 6-14 let proběhne v termínu 17.-21. července.

Nástupy dětí 7.30-8.15, vyzvedávání dětí do 16.30.

Program (sportovní, hry v tělocvičně i venku) zajištěn, stejně jako dvě svačiny, oběd a pitný režim. Budou minimálně dva vedoucí.

Cena JE STEJNÁ JAKO LONI, 3000 Kč/dítě. Je možné, aby tábor dětem zaplatil váš zaměstnavatel, kterému vystavíme fakturu.

Přihlášky s uvedením jména dítěte, data jeho narození a spojení na rodiče posílejte na skcvondrejove@seznam.cz.  

IMG_6753.jpgPražské taneční divadlo 14. ledna v SKC

Po třech letech se do SKC vrací Pražské taneční divadlo představením „PĚT LET NA HROMADĚ. Jak taneční soubor představuje režisérka, choreografka, tanečnice a produkční Gabriela Novotná? „Jsme divadlo, které využívá nálady rozmanitých hudebních žánrů a pomocí pestré škály tanečních stylů a pantomimy vyprávíme vtipné historky i příběhy k zamyšlení.“ V sobotu 14. ledna v 19.00 čekejte v sále SKC pestrou mozaiku choreografií o rozličných podobách lásky, zápletkách a duševním obnažování. Tanečníci představí témata, která mnozí prožívají: touha po mateřství a naopak každodenní vyčerpání multitasking matek, nudné manželství, přátelství kamaráda, co vás vytáhne ze dna, láska z mládí naplněná v podzimu života a mnohé další. Lístky si můžete objednat na skcvondrejove@seznam.cz. Cena v předprodeji je 190 Kč, na místě bude 250 Kč. 

  IMG_0442.jpgSeminář ČÍNSKÁ MEDICÍNA

Zajímá vás čínská medicína, ale připadá vám příliš neproniknutelná? Léčíte a chcete této nauce víc rozumět? Věnujete se Qi-gongu, Tai-ji či jinému východnímu cvičebnímu systému a chcete více chápat souvislosti? Potřebujete jasnou, srozumitelnou orientaci?

Právě vám je určena PŘEDNÁŠKA ČÍNSKÁ MEDICÍNA, v kavárně Pohoda v SKC Ondřejov ČTVRTEK 20. ŘÍJNA  nebo NEDĚLE 23. ŘÍJNA od 19.oo.  

V dobách, kdy se ve střední Evropě teprve formovaly náznaky Velké Moravy, v Číně už fungovala Velká lékařská universita, která se podle oboru studovala tři až sedm let…Ve společném večeru vám umožním krátkou exkurzi: popíšeme si základní pilíře této nauky, vztáhneme je na lidské tělo, naučíme se rozlišovat kategorie chorob a vazby procesů uvnitř organismu. Vysvětlíme si přístup dietetiky a fytoterapie jako stěžejních metod léčby.

Cena 400 Kč je splatná na místě, registrace a dotazy na: zimmelovaeva@email.cz, nebo tel.: 773900351. Více o lektorce Evě Zimmelové a o akcích v SKC.

 Čínská medicína v SKC

Datum konání: 20. 10. 2022

Ve čtvrtek 20.10. a neděli 23.10. vždy od 19.00 budou v Kavárně SKC semináře čínské medicíny, které vede Eva Zimmelová. Více Vám sdělí lektorka na zimmelovaeva@email.cz.

 Nový rozvrh SKC

SKC opět otevírá řadu kurzů sportovních, tanečních i hudebních pro děti i dospělé. Novinkou je třeba Předtaneční ve čtvrtek odpoledne. Tady je rozvrh, na www.skcvondrejove.cz je více informací, jako je přihláška a ceník akcí pořádaných SKC. Od září můžete ve všední dny odpoledne opět navštívit oblíbenou kavárnu Pohoda v 1. patře SKC.Po 3 letech AKADEMIE SKC

V sobotu 7. května od 10 hodin přijďte povzbudit děti, které předvedou činnost kroužků v SKC jako rokenrol, kytara, balet, parkour, mažoretky, karate, HIP HOP a Taekwon Dodalší. “Děkujeme všem lektorům a lektorkám, kteří s dětmi v nelehkém uplynulém období cvičili a ještě mají energii připravit je na akademii,” říká manažer SKC Hynek Kašpar.Vitalita, seminář 20.3. v SKC

Milí příznivci zdraví, ráda bych vás pozvala na dopolední  seminář na téma Vitalita, který proběhne v neděli  20.3. od 9:00 do 12:00 v SKC Ondřejov.

Co se naučíte? techniky od hlavy až k patě, které podpoří vaši imunitu a  pozitivní postoj k životu. Procítíte radost z pohybu i radost jógových ásan. Podpoříte léčivé síly vašeho těla. Vaše mysl zažije pocit klidu a harmonie.

Na setkání s vámi se těší 

Alena Stellnerová

akreditovaná lektorka Školy pánevního dna a cvičitelka Jógy v denním životě od roku 2003

www.panvicky.webnode.cz 

a.stellnerova@centrum.cz

777 299 272

 Letní příměstské tábory SKC

V SKC děláme už řadu let pro děti 6-14 let v létě příměstské tábory.  Letos plánujeme dva turnusy, 1.termín 18-22.7., 2.termín 25-29.7. nebo 1-5.8. (podle zájmu). Program: v tělocvičně (sportovní a soutěžní aktivity), výlety do přírody.Jídlo a pití zajistíme. Cena: loni to bylo 2500 Kč, jisté zdražení předpokládáme, upřesníme. Jsme připraveni vystavit fakturu, některé firmy to dětem zaměstnanců proplácejí. Zájemci ať se hlásí na skcvondrejove@seznam.cz.

 V SKC 15. ledna workshop Školy pánevního dna

V sobotu 15.1. od 9.00 do 17.00 v 1. patře SKC proběhne workshop Školy pánevního dna. Vede jej Alena Stellnerová, akreditovaná lektorka. Cena: 1900Kč, pro ženy na mateřské dovolené a seniorky sleva 200Kč

Vícezačněte nový rok aktivně v SKC

Odhodláváte se k tomu začít se zdravým pohybem? Zkuste to pod vedením hned tří zkušených lektorek v maratonu SPALUJEME PO VÁNOCÍCH. Sobota 8. ledna, 15 – 18, velká tělocvična v SKC Ondřejov. Cena je 300 kč nebo jeden blok za 130 Kč. Přihláška a více info: barborasourkova@seznam.cz
AKTUALITY 

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Ve spolupráci s IPO Antee připravujeme nové, moderní a přehlednější naše webové stránky. Můžete se na ně těšit v průběhu listopadu.

NOVÉ KURZY 

V SKC otevíráme několik nových zajímavých kurzů, o kterých se více dozvíte v obsahu jednotlivých kurzů i rozvrhu:

Kroužek pohybových her, sportovní přípravka, karate pro pokročilé děti, šerm, box pro děti a další připravujeme

REKONSTRUKCE ELEKTROINSTALACE A OSVĚTLENÍ

Proběhla o prázdninách.

Nové osvětlení v prostorách tělocvičny, aby se docílilo větší svítivosti a menší spotřeby energie. 

Rekonstrukce rozvodné skříně, které neodpovídalo dnešním normám, výměna zásuvek, vypínačů a kabeláže.

Dotační projekt Obce Ondřejov má číslo 00240567 a realizovala jej firma Jan Morávek.

Hynek Kašpar, manažer SKC, dodává: “Děkujeme vedení obce Ondřejov, že jí na provozu SKC záleží a umožňuje jeho zvelebování.”

 

 

 

Chcete dostávat aktuální informace? Můžete se zaregistrovat.

REGISTRACE V SKC ZDE

 

PARTNEŘI SKC

image003.jpg

Obec Ondřejov zřizovatel SKCENTRA  

www.zaprazi.eu

 

http://mas.ricansko.eu/

 

4. 10. František

Zítra: Eliška

Návštěvnost stránek

156694
Oddíl Taekwon-do V. Machoty s prezidentem Petrem Pavlem